Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hergele Görmek

Rüyada hergele görmek neye işarettir?

Annem rüyasında benim önce koyun sürüsü güttüğümü sonra koyunları bırakıp makyaj yaptığımı görmüş, birde ileride işe yaramayan yaşlı atların olduğu bir sürü görmüş ve “işini iyi yapmazsan bu başıboş hayvanlara benzersin” demiş. Şu anda okul kötü gidiyor, sanırım okulu bırakacağım, ben 18 yaşındayım annem 40 yaşında.

Rüyada hergele görmek yorumu

Sema merhaba, annenin gördüğü rüya kendi içinde oldukça tutarlı, güçlü bir anlam taşıyan önemli bir rüyadır. Rüyada koyun sürüsü görmek kişinin kendi başına iş bitirme noksanlığını, bireysellik eksikliğini ve grup ile birlikte gitmek eğilimini ifade eder. Rüyada koyun gütmek sizin gerçek hayatınızda ihtiyaçlarını karşılama hakkında bilinçaltındaki düşünceleri temsil eder ve pasif kalmayı tercih ettiğinizi, ihtiyaçlarını bir başkasının temin etmesini ( anne – baba, eş gibi ) tercih ettiğinizi gösterir. Rüyada kızının makyaj yaptığını görmek çevrenizle iletişiminizde daha aktif olmak istediğinizi ya da daha fazla ilgiye gereksinim duyduğunuzu simgeler.

Rüyada hergele görmek uyanık hayatında biriyle çarptığınızı gösterir. Okul, iş, aile veya kişisel ilişkide bir bir çelişki yaşadığınızı simgeler. Rüyada işe yaramayan at sürüsü, eşek sürüsü görmek aynı zamanda bel ağrısı ya da boyun ağrısı için bir belirti olabilir

Hergele nedir işe yaramayan, binmeye veya yük taşımaya alıştırılmamış at ya da eşek sürüsü. Günlük yaşamda terbiyesiz, görgüsüz kimseler için bir sövgü sözü olarak kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir