Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Heybetli Bir Dağ Görmek

Rüyada heybetli bir dağ neye işarettir?

Öncelikle bu muhteşem siteyi hazırlayan ve bizlere sunanlara sonsuz teşekkürler. Rüyamda kuzenimle birlikte dolaşırken karşımıza büyük heybetli bir dağ çıkıyor, 3 tane kapısı var bu dağın, ben kuzenime sessizce “Hira dağı bu” diyorum, sonra içeriyi merak ediyoruz, hava akşam olmak üzere ama çok karanlık değil.

İçeriyi merak ediyoruz ve önümüze çıkan merdivenlerden aşağıya inmeye çalışıyoruz, 1. merdivenleri iniyoruz ancak ikinci merdivenler çok karanlık olduğu için cesaret edemiyoruz vazgeçip yukarıya çıkmaya çalışıyoruz, içeride birinin oturduğunu görüyorum ancak sadece karartı olarak görüyorum net göremiyorum, korkup dışarı çıkıyoruz. Dışarı çıktığımızda hava yaz havası gibi günlük güneşlik, sonra başka aydınlık bir girişi var mı? diye bakınıyoruz arka tarafına geçiyoruz iki tane büyük açık bir kapı görüyoruz.

O kapılardan dışarıya masmavi bir nehir akıyor kapılardan dışarı, bulunduğumuz zemin taşlık ayağım bir şeye çarpıyor eğilip bakıyorum sanki yumurta şeklinde altından bir taş elime almayı deniyorum o sırada uyandım ve bu rüyayı sabah ezanına yakın bir saatte uyanıp, tekrar uyuduktan sonra gördüm. pisiciq, 28, Kadın, Evli, Çalışıyor, mutlu.

Rüyada heybetli bir dağ görmek yorumu

Gördüğünüz rüya günlük hayatın kaosundan kısa bir müddet uzaklaşıp, bir iç muhasebe yapmanız, doğrular ve yanlışları, yaptığınız hataları, güçlü ve zayıf taraflarınızı, hayatta başarılı olmak için neler yapabileceğinizi iyice düşünüp, inanç ve kendinize güveninizi yeniden inşa edip, Allah’ın yardımıyla yaşama devam etmeniz gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir