Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Heykeltıraş Görmek

Rüyada heykeltraş görmek neye çıkar?

Rüyada heykeltraş görmekRüyamda çok ilginç bir şeyler gördüm ve tüm detayları hatırlıyorum. Rüyamda bir açık hava müzesi geziyordum ve bir heykeltraş bahçede mermerleri oyarak kanatlı at üzerinde bir asker heykeli yapıyordu. Üzerimde gerçekte de var olan en sevdiğim sarı tişört ve  kot pantolon vardı. Elimdeki kola bardağından tişörte kolay dökülüyor ve tişörtümü çıkarıp kuruması için müzenin dış bahçe duvarına seriyorum ve atletim ile heykeltraşı izlemeye devam ediyorum. Bir müddet sonra “artık kurumuştur” diyerek tişörtü almak istediğimde orada olmadığını görüyorum, duvarın dışına baktığımda 10 yaşlarında bir çocuğun elinde benim tişörtümle koşarak uzaklaştığını görüyorum. Hemen duvardan atlayıp çocuğun peşinden koşuyorum.

Çocuk oldukça toplu olduğu için hızlı koşamıyor ve gittikçe ona yaklaşıyorum ve sonunda üzerine atlayıp onu yakalıyorum. Çocuk tişörtümü vermemek için diretiyor, kendinin olduğunu iddia ediyor, bir ben çekiyorum bir o çekiyor, sonunda çocuğa bir tokat atıyorum ve tişörtümü geri alıyorum. Çocuk ağlayarak uzaklaşıyor, arkasından ben çok üzülüyorum ve çocuğu yanıma çağırıp 10 lira veriyorum. Bu ne demek?

Rüyada heykeltraş görmek yorumu

Gökhan merhaba,

Rüyada bir heykeltraş görmek rüya sahibi için bir iç güç sembolüdür. Rüyada heykel sanatçısı, heykel yapan, heykel yapıcı, heykelci birini görmek engelleri aşmak ve hedeflerine ulaşmak için gerekli güce sahip olduğunuzu ifade eder. Heykeltraş olmak ya da heykeltraş olduğunu görmek bu rüya sizin kendinizi bulma ve olayların özüne ulaşma konusunda çalıştığınız anlamına gelebilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar, tişörtünün ıslanması, kurutmak için duvar üzerine sermek, tişörtün çalınması, hırsızı kovalamak ve yakalama ve diğerleri aslında sizin gerçek hayatta kendiniz için riskli sayılabilecek bazı kararlar aldığınızı ya da alacağınızı ve maddi endişelerinizin bir süre daha devam edeceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir