Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hıçkırıkla Ağlayan Birini Görmek

Rüyada hıçkırıkla ağlayan birini görmek ne demektir?

Merhaba, Anneannemın evi 1. katta bizde dışarıda idik, evin altında dayım, küçük teyzem ve ben, üçümüz ayakta bekliyorduk, elimizde kürek vardı sanki harç yapıyordu, ufak teyzem hıçkırıkla ağlıyordu, sonra dayımla ben evin balkonuna bakıyorduk.

Daha sonra ben evin içinde kendimi gördüm, sol tarafta küçük teyzem sandalyede oturuyordu, duvar dibinde sağ tarafta annem vardı, ayaktaydı bende ayaktaydım, bulunduğumuz yer mutfaktı ama oturma kapısı ile mutfak kapısı aynıdır, biz mutfak tarafında kaldık, hemen kapı ağzında duruyorduk, büyük teyzem dayımın odasında ağlıyordu, kapı dibinde olduğu için camdan görüyorduk. Kapı dibinde gelip geçerek ağlıyordu, tam emin değilim ama eşinden mi ayrılmıştı bir şey olmuştu ama sıkıntısı vardı, ufak teyzemde oturduğu sandalyede bak nasıl ağlıyor diye anneme söyledi ve rüyadan uyandım. Kolay gelsin. Teşekkür ederim

Rüyada hıçkırıkla ağlayan birini görmek tabiri

Rüyada hıçkırıkla ağlayan birini, birinin hıçkırarak ağladığını görmek bir başkasının üzerine kendi duygularınızı empoze etmeye çalıştığınızı, ona baskı uyguladığınızı ve o kişiye büyük üzüntü verdiğinizi simgeler. Rüyada ağlamak, ağladığını görmek konusunda detaylı bilgiyi ağlamak rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Hıçkırıkla Ağlayan Birini Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda çok sevecen ve hoş görünümlü bir genç kızın bir askere sarılıp hıçkıra hıçkıra ağladığını gördüm. Bunun manası ne olabilir?

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda etrafınızda büyük üzüntü yaşayan ve bunu dışarı belli etmeyen bir kadın olduğunu işaret etmektedir.

Rüyamda en iyi arkadaşımı gördüm ve en iyi arkadaşım eski sevgilisi için hıçkıra hıçkıra aglıyordu, hatta onun için hasta olup yataklara düşmüştü manası nedir? şimdiden teşekkur ederim. 18, Kadın, bekar, öğrenci

İş yerinden bir abi fazla tanımıyorum beni bir gün önce Rüyasında hıçkırarak ağladığımı görmüş bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir