Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Hilal Görmek

Rüyada hilal görmek neye işarettir?

27 yaşında evliyim, annem 5 ay önce felç geçirdi ona bakıyorum. Rüyamda akşam sokakta 4 yol ağzında durup gökyüzüne bakıyorum, net görünen bir hilal var. Bir anda hilal sağa doğru hareket ederken parçalanıp kayboluyor, şok oluyorum. Aynı anda eski yerine oradaki yıldızlar ve değişik renklerdeki gezegen sandığım parlaklık yeni bir hilal oluşturuyor, aynı eski hilal gibi oluyor. Uyandığımda da çok şaşkındım, etkisinden kurtulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kimden: merve
Cinsiyetiniz: kadın
Yaşınız: 27
Medeni Durumunuz: evli
Şu anki ruh haliniz: endişeli, öfkeli
Anahtar kelimeler: ay, hilal

Rüyada hilal görmek nasıl yorumlanır?

Merve selam, öncelikle sevgili annenize Yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum. Bu mübarek ayın hürmetine inşallah duamız kabul olur. Gördüğün rüya çok önemli, dikkatle incelenmeye değer bir rüya.

Rüyada dört yol ağzı, kavşak görmek ileriye doğru ilerlemek için, bir karar veya seçim yapmanız gerektiğini temsil eder. Rüyada ay görmek insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek kimi değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder. Ayın hilal halinde olması kişiye ve durma göre değişik anlam taşır.

Rüyada hilal görmek kişinin veya eşinin hamile kalmasına, bir yöneticiden iyilik veya destek görmeye, umulmadık bir anda meydana gelecek hayırlı bir gelişmeye, asi kimse için tövbe etmeye işaret ederken bazende ayın hilal hali hacca gitmeye işaret etmektedir. Rüyada hilalin doğup, hemen ardından batması arzu ve isteklerin sonuçlanmamasına delalet eder. Ancak ayın parçalanması iyi değildir ve rüyada ayın parçalanması ya da ikiye bölünmesi hükümetin dağılmasına ya da üst düzey bir yöneticinin vefatına işaret eder. Ardından yıldızlar ve gezegenlerin yeni bir ay oluşturması, bir üst satırdaki olumsuzlukların giderilip, her şeyin yeniden yoluna gireceğini simgelemektedir.

“Rüyada Hilal Görmek” için 2 yanıt

Adım Yasemin, 21 yaşındayım bekarim çalışmıyorum. Yaklaşık 2 veya 3 ay önce sevdiğim kişiyle nisanlanacaktim ama olmadi, ailevi problemlerden dolayi bozuldu, her seyin duzelmesi icin her seyi yapıyoruz ikimizde. Rüyamda ise dısarıdaydim, yanimda bir kaç kisi daha vardi ama onları hatırlamıyorum, gökyüzüne baktım ve yıldızların toplanıp hilal olusturdugunu yani ay şeklinde oldugunu gördüm ve gok yüzünde nereye baksam küçüklü büyüklü hilaller vardı, ruyam bu kadar, cevap verirseniz sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyamda bir ormandayim içimde korku yok birden gög gürledi yukarı baktim bisürü hilal ve yanlarinda yıldız var birden ormanın içinden bir varlık hisetim 3 tane kurt 2 ayak üzerinde bana doğru ğızlıça koşiyor korkmiyom yanıma geldiler orda uyandım diye hatırlı yom. Adım sinan yaşım 16 bekarım rüyam ne diyo bi yardinçi olabilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir