Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Hilal Şeklinde Ay Görmek

Rüyada hilal şeklinde ay neye işarettir?

Rüyamda gece gökyüzünde parlayan hilal şeklinde ay ve yıldız gördüm. Hemen yanında da gökyüzünde lazer gösterisi yapılıyordu. Bu rüyanın açıklamasını yapar mısınız? Ana unsurlar : gökyüzü, hilal, ay, ay yıldız, lazer gösterisi

Rüyada hilal şeklinde ay görmek tabiri

Rüyada hilal eşin hamile kalmasına, yöneticiye, kumandana, ansızın meydana gelecek hayra, asi kimse için tövbe etmeye işaret eder, rüyada ayın hilal biçiminde görünmesi hacca işaret eder, rüyada Hilalin doğup, ardından hemen batması arzu ve isteklerin sonuçlanmamasına işaret eder, rüyada Hilal bazen savaş ve şiddete işaret eder. Rüyada yıldız görmek; mutluluk, refah, bolluk, bereket anlamlarına gelir. Rüyada lazer görmek netlik ve gerçeği ifade eder. Gördüğünüz şeyleri çok net anlamanız gerektiğini gösterir. Bu rüya hakkında rüyada hilal görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Hilal Şeklinde Ay Görmek” için 3 yanıt

Rüyada hilal ve dolunayı aynı anda görmek
Merhabalar. Rüyamda akşam vakti gökyüzünde sağda hilal hemen onun yanında solunda dolunay gördüm. İkisi aynı anda gökyüzündeydi. Ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkür ederim. 23, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyamda hilal ay gördüm ama ay çok ince hilal, üç tane de yıldız var yanında, yıldızlar aydan daha parlak, yorumlarsaniz sevinirim

Rüyada hilal görmek bir hamileliğe veya hayırlı gelişemlere delalet eder. Yıldız ise mutlu olmaya, refaha, bolluğa ve berekete işarettir. Yıldızların üç tane olması ise bir üçlemeyi işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir