Rüyada Hindistan Cevizi Görmek

Rüyada Hindistan Cevizi görmek neye işarettir?

Rüyamda, patronum benden Hindistan cevizi bulmamı istedi, çok büyük Hindistan cevizi olması gerektiğini, fazlaca istediği bulup bulamayacağımı sordu, “sen bulamazsın, sizin memlekette olmaz” dedi ama ben ısrarla bulup getireceğimi söyledim.

Daha önce başka çalışanların getirdiklerine “bak bir şeye benzemiyor öyle istemiyorum” dedi. Bende baktım gerçekten de diğerlerinin getirdikleri bildiğimiz küçük ceviz boyunda Hindistan cevizleriydi ama çok şirin görünüyorlardı. “Ben çok daha büyüklerini bulup hemen getiriyorum” dedim ve uyandım. Bunun açıklaması nedir acaba?

Rüyada Hindistan Cevizi görmek yorumu

Rüyada Hindistan cevizi görmek beklenmedik bir yerden para veya hediye alacağınıza işaret eder. Rüyada Hindistan cevizi toplamak kişinin alın teriyle geçimini sağlamak için çalışırken bir yanlış anlamadan ya da birinin iftirası yüzünden namusu, onuru veya haysiyetine zarar veren bir söz duymasına rivayet edilir.

Hindistan cevizi yediğini görmek kişinin itibarının küçük düşmesine sebep olan bir durumun kendisiyle bir alakasının olmadığının ortaya çıkacağına ve bunun sonunda huzur bulacağına yorulur.

Hindistan cevizi almak bekar bir kişinin evlenmesine, evli kişinin kızının veya oğlunun hayırlı bir evlat olacağına ve rüya sahibi insanın yaşam boyu şerefli bir insan olarak anılmasına delalet eder.

“Rüyada Hindistan Cevizi Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Rüyamda Hindistan cevizi ikiye ayran birinin elinden içindeki süt kıvamında iciyorum bana eliyle uzatıyor bende iciyorum yanliz sadece suyunu iciyorum elindeki Hindistan cevizi baya büyük nası diyeyim orta büyüklükte dizinde yorumlarınızı okuyacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir