Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Hindistan Tapınağı Görmek

Rüyada Hindistan tapınağı görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir Hindistan tapınağı, Hindu tapınağı görüyorum. Bu rüyayı ben birden fazla kez gördüm. Rüyada kendimi tanımadığım bir kasabada veya şehirde yürürken görüyorum veya bir yere gitmek niyetindeyim ama oraya bir türlü ulaşamıyorum. Sanki bu şehri tanıyorum da yinede yolumu kaybederim diye bir korku içindeyim ve kaybolurum diye korkuyorum. Kendimi her zaman yürürken görmüyorum, bazen arabayla, bazen de bir arkadaşın bisikletinin arkasında giderken kendimi görüyorum veya bazende taksi veya otobüsle kendimi giderken görmekteyim.

Bazen kendimi büyük bir villa, şato veya sarayın içinde görüyorum veya çok büyük bir binanın içindeyim. Kendimi sık sık bir arkadaşın bisikletinin arkasında giderken görüyorum, bisikleti her zaman o sürüyor, ben arkada oturuyorum, bisikleti suren arkadaşın kim olduğunu bilmiyorum ama eminim ki o benim arkadaşım çünkü tanımadığım birinin bisikletine nasıl binerim ??

Ortada bir meydan ve birde tapınak var, bu tapınak şehrin dışarı semtlerinden birine yapılmış. Ne zaman bu tapınağa ulaşsam, bu rüyamın sonu oluyor ve ben korkularımdan ve endişelerimden kurtulup kendimi selamette hissediyorum. Bu rüyayı ne zaman görsem birde Hindistan tapınağı görürüm, buda beni manevi yönden bayağı bir çöküntüye uğratıyor.

Lütfen bana bu rüyanın ne demek isteğini açıklayın, bana izah edin, ne zaman bu tür rüya görsem ben psikolojik ve ruhen çöküntüye giriyorum, asabım bozuluyor, ruhi dengem bozuluyor, kafayı yiyorum, beynimin sigortası atıyor, rüyamda ağlamak istiyorum ama bunu yapmaktansa, Allah’a dua edersem beni bu tür rüyalar görmekten beni men eder dusuncesindeyim. Sanki beni böyle rüyalar gormemi engelleyen birini ariyorum, bu kişi bir melek olabilir, bir arkadaş olabilir, bir esya, nesne, hobi, aktivite olabilir, yani ne olursa olsunda beni bu rüyaları görmekten kurtarsin. Simdiden yardımlariniz için tesekkurler.

Rüyada Hindistan tapınağı görmek yorumu

Konuya psikolojik açıdan bakarak yorum yapmak istersek, rüyada bir şehir görmek o kişinin komuta merkezini işaret eder, yani o kişinin fiziksel durumunu ve ruhsal durumunu temsil eder.

Kişinin tabiatı ve potansiyeli, sahip oldugu genlerle belirlenir. Anne babasının etkisi, akrabalarının ve öğretmelerinin etki ve tesirlerinden kaynaklanır. Diğer sosyo ekonomik şartlar ve kişinin hangi şartlarda büyüdüğü de en önemli etkenler arasında gelir.

İnsan kendi dışında olan şeylere bazen hazırlıksız yakalanır, yani dış dünyaya tam ayak uyduramaz, kaybolur, kendini kayıplara karışmış hisseder, tanıdığı şehirde kendini kaybolmuş hissetmesi veya nereye nasıl gideceğini bilememesi gibi. Ama kimi insanlar dogustan daha aktif genlere sahiptirler, daha doğustan cin gibi, gozleri açık gibidirler, tanımadığı bir şehire gitseler, hemen nereye, nasıl gidilecegini bilirler, hic yabancılık cekmezler, sanki kendi dogdukları bir sehire gelmis gibidirler. Bunlar dogustan insana gelen bir ozelliktir.

Insanın sürekli kendini baskasının bisikletine bindigini gormesi ya da bindigi bisikleti baskasının surdugunu gormesi ise insanın gelecegine dair kararlar vermekte yetersiz oldugunu belirtir, o kisi sürekli baskalarının yardımına muhtactır,kendi kaderlerini asla kendileri karar veremezler,her zaman baskalarına akıl danısırlar, karar verme kabiliyetleri cok zayıf ve yetersizdir, butun bunlar insana dogustan verilir,genler vasıtasıyla.Bu tur ınsanlar hayat ıstıkametlerıne bır turlu dogru karar veremezler,en ıyı okul,egıtım ya da destek te alsalar,karar verme yeteneklerı cok kısıtlıdır. hayatın icinden calısarak,ezilerek,hayat mucadelesinden gelen insanlar nereye nasıl gidilecegini cok iyi bilen pratik insanlardır, okumasalar bile hayatta her zaman dogru karar alırlar.

Bazı insanlarda dogustan kimi alanlarda kabiliyete sahiptirler, ama tembel oldukları icin bu kabiliyetlerini asla kullanmazlar veya o kabiliyetlerini gelistiremezler, bu sekildede insan kendisini dıs dunyaya karsı kaybolmus ve yalnız hissederler. Insanın kendi benligi, bazen o kisiye bir arkadas gibi olur, insan kendi benligiyle barıs halinde haraket ederse, alacagı kararlarda daha isabetli ve dogru olur. cunki hayatı daha anlamlı ve olumlu bir sekilde gormeye baslar, bu sekilde insan korkularından arınır ve hayata cesaretle bakmaya baslar. Ruyada gordugunuz tapınagın hangi ozelligini daha iyi hatırlıyorsanız, hayatın sizin icin tasıdıgı anlamda o sekilde daha cok anlam kazanır. Bu sekilde ruyanın size vermek istedigi mesajıda daha iyi anlayabilirsiniz

Ruyada tapınak gormek bazen insanların dogustan gelen kabiliyetlerini gormezden gelip,hayatın baska alanlarında basarı aradıklarını sembol eder, diyelim ki bir insan dogustan resime ve guzel sanatlara karsı dogal kabiliyeti vardır ama ailesinin baskısıyla o kisi universitede muhendislik okur, o kisi hayatı boyunca mutlu olamaz cunki o kisinin kalbindeki zihnindeki sey ve yaptıgı meslek tamamen farklıdır, o kiside hayatı boyunca kendisini kayıp hisseder, adeta kaybolmustur. Gunumuzde bu tip insanların sayısı az degildir. Rüyada Hindu görmek mücadele ve çatışma anlamına gelir. Eğer iki seçenek arasında seçim yapmak zorunda iseniz, seçim konusunda kararsız olduğunuzu gösterir

Sizde kalbinizin sesini bir gun dinleyin bakalım size ne demek istiyor? Anlayabilecek misiniz? Iste o zaman bur ruyaları gormekten kurtulacaksınız veya en azından bu tur ruyayı binde bir goreceksiniz, işte o zaman artık hayatta hic kaybolmayacaksiniz, gideceginiz istakemete her zaman kesin ulasacaksınız, belki Pamukkale turizm ile, belkide Turk hava yollariyla veya kendi surdugunuz bisikletle ama asla baskasının surdugu bisikletin arkasına binmeyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir