Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hippi Görmek

Rüyada hippi görmek neye çıkar?

Rüyamda en yakın arkadaşımla onun evinde buluşuyorduk, sonra çok hızlı bir şekilde sahile gidiyorduk, üstünde beyaz bir elbise vardı. Daha sonra arkadaşım Kerem diye hippi görünüşlü birine bağırıyordu, o gidiyordu, arkadaşım gitmemesi için bağırıp ağlıyordu. Oysa onunla buluşacaktık orada. Daha sonra sarışın uzun saçlı bir kız Kerem’in yanında beliriyordu ve arkadaşımı terk edip gidiyorlardı. Arkadaşım ağlamaya devam ediyordu. Ayrıntı olarak da sahildeydik ama ortam kararmış gibiydi. Bu arada arkadaşım Kerem diye hippiyi tanımıyor. Sevdiği çocuğun adı da o değil.

Kimden: Demet
Cinsiyetiniz:Kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:İlişkisi yok
Anahtar kelimeler: Rüyada arkadaşın ağlaması.

Rüyada hippi görmek yorumu

Demet selam, rüyada sahile gitmeniz manevi bir hesaplaşma yaşayacağınıza işaret ederken rüyada ağlayan birini görmek, birisinin ağladığını görmek, reel yaşamınızda duygusal dengeyi yeniden sağlamak için gecikmeden bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada hippi görmek aşırı rahatlık ve ifade özgürlüğünü temsil eder. Rüyada hippi olmak, hippi olduğunu görmek farklı olmak istediğini işaret eder. Sizin toplumsal normlar ve geleneksel değerleri reddetme eğiliminde olduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir