Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hırlayan Köpek Görmek

Rüyada hırlayan köpek ne demektir?

Merhaba, ben rüyamda yerlerde kar olduğunu gördüm. Yürüyerek telefonda abimle konuşmaya çalışıyordum. Sonra bir kamyon üzerime doğru geldi ve ben onun kenarından geçip yürümeye devam ettim. O sırada karşıma hırlayan bir köpek çıktı. Yerden kar alıp kartopu yaparak köpeğe attım ve onu kaçırdım.

Sonrada siyah bir kedi karşıma çıktı. O da bana saldıracak gibiydi. Yanında yavrusu varmış. Alıp yavrusunu ağzına gitti. Daha sonrada bir pencerenin önünde birden elimde gerçek bir bebek olduğunu gördüm. Onu güldürmeye çalışıyordum. Üzgün gibiydi sonra neşelendi. Çok karışık bir rüyaydı. Yorumlarsanız çok sevinirim

Rüyada hırlayan köpek görmek rüya tabiri

Merhaba, rüyanızdaki unsurlar birbirlerinden çok farklı ve alakasız. Buradan iç dünyanızda önemli bir karışıklık yaşadığınız adet bir kaos içinde olduğunuz söylenebilir. Benim söylebileceğim, gerçek yaşamınızdaki bu kaos halinden bir an önce çıkmak için neler yapmanız gerektiğini bulup, bir an önce huzura kavuşmalısınız. Aşağıdaki yazılar ilginizi çekebilir.

rüyada kar

rüyada kardeş

rüyada telefon

rüyada kamyon

rüyada kopek

siyah kedi

rüyada bebek

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hırlayan Köpek Görmek” için 3 yanıt

Rüyada köpek dövüşü görmek
Merhaba, Rüyamda köpek dövüşü gördüm, 3 – 4 köpek kavga ediyordu, o köpeklerin bir tanesi benim köpeğim oluyordu, sonrasında galip gelen o oluyor, enteresan bir rüyaydı.

Kemal merhaba,
Rüyanız, iç dünyanızda bazı çatışmalar yaşamakta olduğunuzu işaret etmektedir.

Rüyamda yolda yürüyorum bir köpek görüyorum beyaz renkte bana yaklaşıyor tedirgin oluyorum sol elimi ısırıyor çekiştiriyor bıraksın diye sağ elimle kafasına vuruyorum elimi bırakıyor tekrar ısırmaya çalışıyor uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir