Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek neye delalet eder?

Merhaba, Ben sık sık aynı rüyayı görüyorum, arabama sürekli hırsız giriyor rüyamda. İlkinde sadece radyomu çaldılar ve kapı açıktı arabama gittiğimde. Rüyamda çok üzgündüm ve komşulara arabama hırsız girmiş diyordum. Sonra yine aynı rüyayı gördüm, kapı yine açıktı ama bu sefer cüzdanım ve çantamı da arabada bırakmışım.

Radyom yine gitti ve bu sefer paramı da ehliyetim de çalınmıştı, arabamın içi dağınıktı. Hatta benim olmayan, hırsızlardan kalan bir şeylerde vardı arabadaki bir torbada. Rüyamda içimden diyordum “bu sefer polise vereceğim bir ip ucu var” ve yine dışarıda komsu vardı, ben dedim arabama hırsızlar girmiş. Türkçem biraz kötü olabilir, kusura bakmayın, Teşekkürler. Zehra.

Rüyada hırsız görmek nasıl yorumlanır?

Zehra merhaba, aynı rüyayı yeniden görmek o rüyanın önemli bir anlam taşıdığını ya da sizin onu anlamadığınızı temsil eder. Rüyada hırsız görmek, hırsız birini, hırsızı görmek gerçek yaşamınızda bir takım düşmanlarınız, rakipleriniz ya da sizi çekemeyenler, kıskananlar var, dikkatli olmalısınız demektir.

Rüyada hırsızlık konusunda ilave bilgiler:

Rüyada evinin soyulduğunu görmek kimi sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız demektir. Rüyada hırsız olmak, hırsızlık yapmak, hırsız olduğunu görmek yaptığınız hatalı bir iş ya da davranış veya verdiğiniz yanlış bir karar yüzünden işleriniz altüst olacak anlamını taşır. Bu önemli bir rüya olup dikkate almak gereklidir. Rüyada hırsız kovalamak, hırsız yakalamak, hırsız kovaladığını, hırsız yakaladığını görmek içinde bulunduğunuz kaotik durumdan kurtulup, düşman, rakip veya sizi kıskananlara karşı başarı elde edeceğinizi simgeler. Eli uzun, haydut, soyguncu, yankesici terimleri de benzer anlamlar taşır.

13 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir