Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek neye delalet eder?

Merhaba, Ben sık sık aynı rüyayı görüyorum, arabama sürekli hırsız giriyor rüyamda. İlkinde sadece radyomu çaldılar ve kapı açıktı arabama gittiğimde. Rüyamda çok üzgündüm ve komşulara arabama hırsız girmiş diyordum. Sonra yine aynı rüyayı gördüm, kapı yine açıktı ama bu sefer cüzdanım ve çantamı da arabada bırakmışım.

Radyom yine gitti ve bu sefer paramı da ehliyetim de çalınmıştı, arabamın içi dağınıktı. Hatta benim olmayan, hırsızlardan kalan bir şeylerde vardı arabadaki bir torbada. Rüyamda içimden diyordum “bu sefer polise vereceğim bir ip ucu var” ve yine dışarıda komsu vardı, ben dedim arabama hırsızlar girmiş. Türkçem biraz kötü olabilir, kusura bakmayın, Teşekkürler. Zehra.

Rüyada hırsız görmek nasıl yorumlanır?

Zehra merhaba, aynı rüyayı yeniden görmek o rüyanın önemli bir anlam taşıdığını ya da sizin onu anlamadığınızı temsil eder. Rüyada hırsız görmek, hırsız birini, hırsızı görmek gerçek yaşamınızda bir takım düşmanlarınız, rakipleriniz ya da sizi çekemeyenler, kıskananlar var, dikkatli olmalısınız demektir.

Rüyada hırsızlık konusunda ilave bilgiler:

Rüyada evinin soyulduğunu görmek kimi sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız demektir. Rüyada hırsız olmak, hırsızlık yapmak, hırsız olduğunu görmek yaptığınız hatalı bir iş ya da davranış veya verdiğiniz yanlış bir karar yüzünden işleriniz altüst olacak anlamını taşır. Bu önemli bir rüya olup dikkate almak gereklidir. Rüyada hırsız kovalamak, hırsız yakalamak, hırsız kovaladığını, hırsız yakaladığını görmek içinde bulunduğunuz kaotik durumdan kurtulup, düşman, rakip veya sizi kıskananlara karşı başarı elde edeceğinizi simgeler. Eli uzun, haydut, soyguncu, yankesici terimleri de benzer anlamlar taşır.

“Rüyada Hırsız Görmek” için 13 yanıt

rüyamda hırsız görüyorum ve kafasına jopla vuruyorum ama jop çok ağırdı vurmakta zorluk çekiyorum bu ne anlama geliyo lütfen yazın.

Rüyada evine hırsız girdiğini görmek
Dün akşam evime hırsız girdiğini, salonda televizyon ve modem haricindeki her şeyin çalındığını gördüm. Hırsızı görmedim sadece evde eşyaların çalınmış olduğunu gördüm.
İnternette ölüm falan diye yorumlar gördüm. Ben sadece olay bittikten sonra eve geldiğimde eşyaların olmadığını gördüm. Yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

Cansu
Bu mesajı yazdığınız yerde aşağıdaki yazı yer almaktadır.
Lütfen mesajınızı yazmadan önce burayı okuyunuz.
Rüyanızı göndermeden önce lütfen sitede arama yapın, açıklaması yapılmış konulara yeniden yazmayın.
Gönderdiğiniz rüyalar kanun ve ahlak kurallarına uygun olmalıdır. Hakaret ve kişisel haklara saldırı içermemelidir.
Mesajlarınız Türkçe imla kurallarına tam olarak uymalıdır.

öncelikle ben imla hatası yapmadım.
2. olarak da murat, hostes nickli user’lara cevap vermişsiniz.

Kimseye de böyle bir uyarı yazmamışsınız. Siteniz kullanıcılarına da daha kibar cevaplar yazarsanız, daha iyi bir site sahibi olursunuz.

Değerli kardeşim.

Siz gerçekten okumayı bilmiyorsunuz ya da okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Mesajınızı Türkçe’ye çevirmek için en az 2 – 3 rüyayı cevaplayacak zamanı size harcadım. Orijinal hali Tarzanca dilinde idi.

Lütfen burayı okuyun, belki size bir yararı olur.

Siz yorum ekleme bölümünden 9 Eylülde rüyanızı göndermiş, 11 Eylülde hesap sorar bir tonda “Neden cevap vermiyorsunuz?” yazmışsınız.

Bende size demişim ki:
Cansu
Bu mesajı yazdığınız yerde aşağıdaki yazı yer almaktadır.
Lütfen mesajınızı yazmadan önce burayı okuyunuz.
* Bu bölüm rüya ekleme alanı değildir. Buradan sadece yorum ve düşüncelerinizi yazınız. Yine de buradan yazmak isterseniz, bu eklenen rüyalar zaman içinde cevaplanmaktadır.
* Düzgün Türkçe kullanılmayan yazıları yayınlamıyoruz. Lütfen büyük harfleri sadece gerekli yerlerde kullanın, noktalamaya dikkat edin, Mrb. tşk. cvp gibi kısaltmalar kullanmayın kelimeleri tam olarak yazın. Mesajlarda :) :( .:: gibi semboller kullanmayın. Bu tür sembol kullanılan yazılar silinmektedir.
* Uygun kategoriye yazılmamış yazılar, taşınabilir, düzenlenebilir ya da silinebilir.

Bu paragrafı dikkatle okuyun, bakalım ne yazıyor. Ve hala hataya devam ediyorsunuz (saçmalama kelimesini kullanmak istemiyorum)
Bu bölüm rüya ekleme alanı değildir. Buradan sadece yorum ve düşüncelerinizi yazınız. Yine de buradan yazmak isterseniz, bu eklenen rüyalar zaman içinde cevaplanmaktadır.

Cevabımda ayrıca bir açıklama daha eklemişim
Öncelikle rüyalarını https://www.ruyabul.com/ruya-yorumu/ adresinden gönderen ziyaretçilerimizin rüyaları cevaplanmakta, boş vaktiiz kalırsa ki pek kalmıyor o zaman yorumlar kısmından eklenen rüyalar yorumlanmaktadır.

Lütfen sitemizi bir daha ziyaret etmeyin, bu site işe yaramaz, basit, kötü, kalitesiz, kaba editörlere sahip, ilkel, pis, iğrenç bir sitedir. İnternette binlerce kaliteli, düzgün rüya tabiri sitesi bulabilirsiniz.

Selamlar. ben rüyamda bizim bahçeye giren bir hırsız görüyordum. Hırsız demir çalıyordu, beni gördükten sonra kaçtı. Bu ne demek?

Hakan merhaba,
Aslında sayfada yazanlardan rüyanıza bir anlam çıkarabilmeniz gereklidir. Rüyada hırsız görmek, gerçek yaşamınızda bir takım düşmanlarınız, rakipleriniz ya da sizi çekemeyenler, kıskananlar var, dikkatli olmalısınız derken hırsızın sizi görünce kaçması içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulup, düşman, rakip veya sizi kıskananlara karşı başarı elde edeceğinizi ifade etmektedir.

Rüyamda evime hırsız girmişti ve ben hırsızı tanımadığım halde sevgiyle sarılıyordum. Bu ne anlama geliyor. lütfen cevap verir misiniz.

Rüyamda evime hırsız girmişti ve ben hırsızı tanımadığım halde sevgiyle sarılıyordum. Bu ne anlama geliyor.lütfen cevap verir misiniz.

Merhabalar, bu gün rüyamda tanimadigim bir insan evime geliyor, evimde kaliyor banyo yapiyor ve o banyoda havluyla cikarken ben uzun kaldigini düşünüp hemen yatak odama gidip değerli esyalarimi kontrol ediyorum, bu ne anlama geliyor. Yorumlarsaniz sevinirim.

Ruyamda bir yerde uyuyorum evde degilim kuzenimde yanımda kol cantam da yanimda ve hirsiz içeri girdiginde ben uyumuş numarasi yapıyorum ve cantama elini atacakken gözümü açıp cantami çekip yorganimin altına alıyorum kuzenim aferin valla cok zekice fln diyo hirsiz kaçıyo ama sonra geri gelip yorganimin altindan cantayi çekmeye çalışıyo o cekiyo ben çekiyorum ama cantami alamiyo daha sonra onu kovaliyoruz ama hirsizin pes etmeye niyeti yok cantamda gözü var bende diyorum tamam icinde 100 liram var onu vereyim ama kredi kartim falan var bana kalsın diyorum omuz silkiyo kuzenimde niye oyle diyorsun diye bana kiziyor bende tabancayla vuruyorum ve yaralaniyor bir cam parcasiyla uzerime geliyor bana birşey yapacak zannediyorum ama duvara yazilar yazmaya cizmeye başlıyor kovaliyoruz eni sonu dışarı cikiyor ama ev bizim ev değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir