Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hırsız Kız Görmek

Rüyada hırsız kız görmek neye işarettir?

Ben rüyamda her zaman gittiğim alışveriş merkezindeydim. Orada ben yemek yerken bir kız siyah kol çantamı çaldı, içinde kimliğim vardı. Sonra oradan ayrılmak zorunda kaldım. Minibüsle yolda giderken dışarıda bir kalabalık vardı. Sanki insanlar hastalanmış gibi ama bize bir şey olmadı.

Sonra tekrar çantamı bulmak için oraya geri döndüm ama bu sefer çok büyük bir uçakla aynı binanın arka tarafındaki büyük iş kulesinin önüne geldim. İnsanlar vardı lacivert takım elbiseli ve asansörle yukarı katlara çıkıyorlardı. Ben de insanlarla beraber asansöre bindim fakat ben binince indiler (meğer asansör tek kişilikmiş). Ben çantamın çalındığı alttan ikinci kata gitmek için numara bakarken asansörün düğmelerinin 100 ve üstü numaralar olduğunu gördüm. Düşük numara yoktu!! bende bulduğum en düşük numara olan beş e bastım.

Meğersem ters numaralandırılmış. Ben kendimi binanın en üsten beşinci katında buldum. İndiğimde neredeyse bulutların üstündeydim. Etrafı tamamen camekan olan çok büyük bir lobide yine takım elbiseli insanlar oturuyordu. Onlardan biri olmadığım ve paramda buraya yetmeyeceği için telaşa kapılıp çantamı bulmak için tekrar inmek istedim (dışarıda camekandan evlerini görüyordum. Çok güzel kayaların üstünde teraslı bahçeler ve sular, kimsenin gerçekte bu insanların özel hayatından haberi yoktu) fakat bu sefer kapıda duran bekçiler izin vermediler orada duran yine lacivert takım elbiseli yakışıklı mavi gözlü bir beye beni indiremeyeceklerini nedenin ise bir alt katta tehlikeli yerler olduğunu söylediler. Ben de ona lütfen beni indirin dedim ve ona sarıldım oda tabi dedi ve bu sırada üstümde onlardan ayrı gelinliğe benzer beyaz kuş tüyünden bir tuvalet vardı, saçımda topuzdu! Beni aldı ve alt kata indireceğine kendi katı olan en üst ikinci kata çıkardı.

Meğersem yurt dışından büyük bir haber spikeri imiş (her şeyden sorumlu). Yeşil mermerden olan dairesinde beraber kaldık. sonra sınırlı sayıdaki katları dolaşmama izin verdi, bende diğer aşağı katlardakilere yardım ediyordum tedavi gibi şifalı sular vardı ama o alt kata hiç inemedim çantamı da bulamadım. Çok ama çok gerçekçi bir rüyaydı, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada hırsız kız görmek tabiri

Gördüğünüz rüya kafanızın karışık olduğunu, olayları berrak değerlendiremediğini, özellikle hayalleriniz, umutlarınız, hedeflerinizin ne derece gerçekçi olduğu ya da gerçekleşeceği konusunda endişeler taşıdığınızı ifade etmektedir. Lütfen rüyada hırsız görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Hırsız Kız Görmek” için bir yanıt

rüyamda dışarıda dolaşıyorum ve elimde de çok güzel bir telefon var ve bu telefonu hırsız bir kız kapıp kaçıyor peşinden ne kadar koşsam da bir türlü yakalayamıyorum en sonunda pes ediyorum.fakat hırsız kız telefonu bana kendisi geri getiriyor ve çok seviniyorum…yanıma bir arkadaşım geliyor ve ona başımdan geçenleri anlatırken aynı zamanda telefonun benim olmadığını emanet olduğunu söylüyorum ve orada bitiyor …ilk defa hırsızlıkla ilgili bir rüya gördüm eğer anlamı varsa beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir