Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hırsız Yakaladığını Görmek

Rüyada hırsız yakaladığını görmek  neye çıkar?

Öncelikle bizlere böyle bir hizmet sunduğunuz için gönülden teşekkür ediyorum. Rüyamda bir hırsızın paramı çaldığını ve koşarak onu yakalayıp paramı aldığımı geri gördüm. Paramın tamamını aldım ve hırsıza da iki tokat atıp polise teslim ettim. Daha sonra son model lüx bir jeep ile babamla birlikte yolculuk ederken görüyorum kendimi, fakat arabanın ciddi bir kredi borcu varmış ve o ay ödeyememişim, babamdan yardım istediğimi görüyorum.

Bununla ilgili ve babam ile eşim hastanede babaannemi ziyarete gidiyoruz fakat babaannem öleli yaklaşık 7 yıl oldu, ayrı ayrı tabirlere bakınca ilginç yorumlar çıkıyor, o yüzden size soruyorum, cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum saygılar. Taha tarafından 02.04.2013 / 23:54 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: hırsız yakalamak, hırsız kovalamak, tokat atmak, son model jeep, kredi borcu, hastane ziyareti.

Rüyada hırsız  yakalamak yorumu

Taha Merhaba,

Rüyanızdaki tüm unsurlar dikkat ederseniz maddiyat ile ilgili konular ve hemen hepsi birbiri ile uyumlu ve güçlü bir mesaj vermektedir. Bu durum sizin gerçek hayatta maddi konulara fazla kafa yorduğunu, bir maddi kayıp ya da borç ödeme sıkıntısı yaşadığınızı belkide kontrolsüz harcama yaptığınızı simgelemektedir.

Rüyada hırsız görmek , hırsız birini veya bir hırsızı görmek gerçek yaşamınızda bir takım düşmanlarınız, rakipleriniz ya da sizi çekemeyenler, kıskananlar var, dikkatli olmalısınız demektir. Rüyada hırsız yakalamak, hırsız kovaladığını, hırsız yakaladığını görmek içinde bulunduğunuz kaotik durumdan kurtulup, düşman, rakip veya sizi kıskananlara karşı başarı elde edeceğinizi simgeler.

Rüyada jeep görmek , almak, satmak veya kullanmak günlük yaşamınızda kimi endişeler, korkular içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada kredi almak, kredi vermek, kredi gereksinimi görmek bu rüya sizin para konuları üzerine yoğunlaştığını, parasal gelişmeleri merak ettiğinizi gösterir.

Rüyanın son bölümünde rahmetli babaanneyi hastanede ziyarete gidiyorsunuz, ölmüş birini canlı görmek anlamına gelmiyor, çünkü onu gördüğünüzü yazmamışsınız. Bu durum yaşamınızda bir belirsizliği işaret edebilir.

“Rüyada Hırsız Yakaladığını Görmek” için 3 yanıt

rüyamda hırsızın kapıdan girdiğini sonrada evi soymaya çalıstığını görüyorum, sonra uyanıp uçan tekme atıyorum, tekme tokat indiriyorum, sonra kabul ediyor ve beni tebrik ediyor, nasıl bir şeydir anlamadım

Rüyamda ablamla yolda yürürken konuşuyorduk, ben dedim ki “keşke hayattan hırsızlar yok olsa” dedim tam onu dedigimde yanımda kadın vardı ve “amin” dedi, kadın pis gorunumluydu, ilerledik ablamla tam o sırada arkami döndüm ve kadına baktım, kadına bakınca cebimden paramı caldigini gördüm, sonra geri ver dedim parayi verdi ama sonra cüzdanımi aldı onuda fark edip istedim verdi, tam dedim polisi ariyim telefonu eline aldım sonra hırsız kendi cebindeki tüm para yere attı sonrada uyandım şimdiden tesekkur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir