Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyada hırsız yakalamak neye delalet eder?

Rüyamda hırsız yakaladığımı gördüm. Ben rüyada dayımın evinde tek başıma kalırken gece gürültüyle kapının açılıp kapandığını duydum. Çok korktuğumu hissettim, tıpkı gerçekte oluyormuş gibi hızla kapıya doğru yöneldim, dışarıda annemi de görünce cesaretlenip annemle birlikte hırsızı yakaladık.

Hırsız kadın idi, şişman, çok esmer bir kadındı, elindekileri bohçanın içine koymuştu, bize fazla direnmedi, ne çaldığını görmedim, biri polisi aradı, hırsız kadını biz tutarken uyandım, yorumunuzu bekliyorum. 36 yaşında bayanım.

Rüyada hırsız yakaladığını görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, içinde bulunduğunuz kaotik durumdan kurtulup, düşman, rakip veya sizi kıskananlara karşı başarı elde edeceğinizi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hırsız görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hırsız Yakalamak” için 2 yanıt

Rüyada eski sevgilinin hırsız olduğunu görmek
Rüyamda eski sevgilimin hırsız olduğumu evime girdiğini altınlarımızı falan çalıp beni de zorla hırsızlık yaparken kendine yardımcı olmamı sağladığını gördüm. 27, Kadın, Evli, Çalışıyor, mutlu.

Rüyada müstakil gibi bir evin önündeyim bir bayan yerden iki parça bişey alıyo onu ileride evin karşısında bir odadayiz kadın kucağımda göğüslerini sıkıyorum sonra benle ilişkiye girersen seni bırakırım diyorum kadın çırılçıplak emekler şekilde bana arkası dönük yerde duruyo ben sürekli vajinasinina bakıyorum bi yüzüstü yatı bi sırt üstü yatiyo karşı evde bayanlar var görmesinler diye perdeyi çekiyorum kadın yerde beni bekliyo ben soyunmaya çalışırken düşüyorum ama soyunamiyorum ve rüya bitiyo bu ne demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir