Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Hıyar Görmek

Rüyada hıyar koparmak neye delalettir?

Rüyamda arkadaşlarımla okuldan kaçmışız, bir tarladan geçiyoruz ve tarladaki taptaze hıyarları görünce canımız çekiyor, hepimiz birer tane koparıp yiyoruz ve sonra o yediğim hıyarı kusuyordum “haram yedim ondandır” diyordum kendi kendime, bu ne anlama geliyor acaba?

Rüyada hıyar yemek neye çıkar?

Begüm merhaba, Rüyada okuldan kaçtığını görmek rüya sahibi kişinin hayatında yeni bir takım macera, heyecan veya değişiklik aradığını temsil eder. Rüyada hıyar tarlası görmek çok değerli bir rüyadır ve sağlıklı aynı zamanda huzur dolu günlerin yaklaştığının haberini verir.

Rüyada hıyar görmek bu sağlık ve refah gösteren bir rüyadır. Okul, çalışma veya sosyal yaşamında başarılı ve güzel çalışmalar sonucu kişinin kendine hayır getirecek büyük paralar kazanarak, hem kendisinin hem sevdiklerinin mutlu ve sıhhat dolu bir yaşam sürmesine, ailesinde eğlence ve neşenin eksik olmamasına, huzurlu ve uzun bir ömre rivayet edilir.

Rüyada hıyar yemek rüyayı gören kişinin hayatında çok hayırlı işler yapacağına ve bu hayırlı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, mutlu ve aynı zamanda huzurlu bir hayat geçirmek için gereken her şeye sahip olmasına ve yaşamı boyunca sağlıklı olacağına delalet eder. Rüyada hıyar soymak rüya sahibinin sağlık olmak, şifaya kavuşmak ya da sağlıklı yaşam için kendisi hakkında çok önemli bir gerçeği öğreneceğine yorulur.

Rüyada hıyar toplamak rüyayı gören kişinin şansının da, kısmetinin de bahtının da açılacağına delalet eder ve onun hakkında atacağı her adımın başarıya ulaşıp, mutluluk getireceği oldukça parlak bir hayat dönemi geldiğini gösterir, Bu dönemde rüyayı görenin yüzün güleceğine, tüm rakiplerini geçeceğine rivayet edilir. Rüyada hıyar almak elde edilecek mal ve mülke, kazanılacak çok paraya, makamında veya mevkisinde artış işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir