Rüyada Hızır A.S. Görmek

Rüyada Hızır A.S. Görmek neye çıkar?

İyi günler. Sabah saatlerinde gördüğüm bir rüyamın yorumunu rica ediyorum. Rüyamda denize girmişim ve sonrasında banyo yapmak için yer arıyorum, fakat umuma açık bir yer ve genelde erkekler rahatça duşunu yapıyorlar ama ben bir türlü doğru düzgün her tarafı örtülü bir yer bulamadığım için yıkanamıyorum.

Sadece üzerimi çıkarmadan bir ara başımı sabunluyorum fakat yer bulamadığım için banyo yapamıyorum. Bir ara bir kızın tuvalet gibi bir yerde kıyafetiyle, arkadaşının başına su döktüğünü görüyorum, bende tuvalet arıyorum en azından her tarafı kapalı bir yer diye ama ondada temiz tuvalet bulamıyorum, hasılı kelam bir türlü müsait bir yer bulamadığım için banyo yapamadım, banyo arayıp dururken kendisinin Hızır A.S. olduğunu sonradan anladığım bir dede yanımda belirdi ve “şu ileride banyo yeri var” dedi, kayboldu. Gerçekten de 100 metre ileri yürüdüğümde orada banyo yerleri buldum. Yorumunuzu merakla bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada Hızır A.S. Görmek neye yorulur?

Rüyada banyo görmek, rahatlama ifade eder. Üzerinizdeki kimi yüklerin sizi yorduğunun işaretidir.

Rüyada banyo yapmak, banyo yaptığını görmek, gerçek hayatınızda sizi yoran, size sıkıntı veren kimi yüklerden kurtulmak üzere olduğunuzu ve bunun mutluluğunu yaşadığınızı simgeler.

Rüyada banyo aramanız sırtınızdaki kimi gereksiz yüklerden kurtulmanın yollarını aradığınızı ve aramaya devam ettiğinizi simgelemektedir.

Rüyada Hızır Aleyhisselam ile konuşmak gerçek yaşamınızda çok istediğiniz bir dileğinizin yakında gerçekleşeceğine, hastalar için şifa bulmaya, sıkıntı ve darda olanlar için feraha çıkmaya işaret eder.

Rüyanız gerçekten çok değerli bir rüyadır ve üzerinizdeki yüklerin sizi oldukça yorduğunu düşünüyorum. Güvendiğiniz büyüklerinizden, anne babanızdan ya da öğretmeninizden destek istemekten çekinmeyin.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir