Rüyada Hızır A.S. Görmek

Rüyada Hızır A.S. Görmek neye çıkar?

İyi günler. Sabah saatlerinde gördüğüm bir rüyamın yorumunu rica ediyorum. Rüyamda denize girmişim ve sonrasında banyo yapmak için yer arıyorum, fakat umuma açık bir yer ve genelde erkekler rahatça duşunu yapıyorlar ama ben bir türlü doğru düzgün her tarafı örtülü bir yer bulamadığım için yıkanamıyorum.

Sadece üzerimi çıkarmadan bir ara başımı sabunluyorum fakat yer bulamadığım için banyo yapamıyorum. Bir ara bir kızın tuvalet gibi bir yerde kıyafetiyle, arkadaşının başına su döktüğünü görüyorum, bende tuvalet arıyorum en azından her tarafı kapalı bir yer diye ama ondada temiz tuvalet bulamıyorum, hasılı kelam bir türlü müsait bir yer bulamadığım için banyo yapamadım, banyo arayıp dururken kendisinin Hızır A.S. olduğunu sonradan anladığım bir dede yanımda belirdi ve “şu ileride banyo yeri var” dedi, kayboldu. Gerçekten de 100 metre ileri yürüdüğümde orada banyo yerleri buldum. Yorumunuzu merakla bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada Hızır A.S. Görmek neye yorulur?

Rüyada banyo görmek, rahatlama ifade eder. Üzerinizdeki kimi yüklerin sizi yorduğunun işaretidir.

Rüyada banyo yapmak, banyo yaptığını görmek, gerçek hayatınızda sizi yoran, size sıkıntı veren kimi yüklerden kurtulmak üzere olduğunuzu ve bunun mutluluğunu yaşadığınızı simgeler.

Rüyada banyo aramanız sırtınızdaki kimi gereksiz yüklerden kurtulmanın yollarını aradığınızı ve aramaya devam ettiğinizi simgelemektedir.

Rüyada Hızır Aleyhisselam ile konuşmak gerçek yaşamınızda çok istediğiniz bir dileğinizin yakında gerçekleşeceğine, hastalar için şifa bulmaya, sıkıntı ve darda olanlar için feraha çıkmaya işaret eder.

Rüyanız gerçekten çok değerli bir rüyadır ve üzerinizdeki yüklerin sizi oldukça yorduğunu düşünüyorum. Güvendiğiniz büyüklerinizden, anne babanızdan ya da öğretmeninizden destek istemekten çekinmeyin.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. tatar dedi ki:

  Rüyada Hızır AS ile konuşmak
  Esselamün aleyküm, rüyamda yine Hızır as gördüm şu şekilde bir rüyaydı: Ben evimde çalışıyordum, babam dedem ve ev ahalisi sürekli bağırıyorlardı ve Hızır as da bizi izliyordu, kıyafetleri bembeyazdı ama Hızır AS’i benden başkası göremiyordu. Ben işimi bitirip dışarı çıktığımda olan oldu, Hızır as ile konuştum bana siyah bir tesbih hediye etti ve bana “keramet bu tespihte, bunun tanelerini ev ahalisine dağıt, sıkıntınız geçecek” dedi.
  Sonra babam traktöre binmiş gidiyordu, bende kerametini göstermek için kovboylar gibi kement attım ve traktörün tekerine tespihi taktım, tek elimle traktörü durdurmuşum, ardından babam gülümsedi ve onu nerede bulduğumu sordu sonra uyanmışım. Rüyamın tabirini bekliyorum yapacak kişiye şimdiden çok teşekkürler.
  Ruh halim: delirmekten ve bana deli denmesinden korkuyorum. yaş:19, meslek: öğrenci medeni hali: bekar

  • Rüya yorumcu dedi ki:

   Sevgili kardeşim, göndermiş olduğun rüyalardan seni hatırlıyorum. Rüyalarında uzun zamandan beri sürekli sevgili peygamberimizi ve diğer peygamberleri görüyorsun ve sık sık da Hızır A.S.ı gördüğünü biliyorum. Daha önce de yazdığım gibi bende Hızır A.s. ile karşılaşma şansına sahip olmuş şanslı bir insanım ve seni anlayabiliyorum. Ama sürekli sürekli sürekli bu tür rüyalar görmen bana göre daha derin anlamlar taşıyor. Bildiğim kadarıyla bir ilde yada büyük bir ilçede yaşıyorsun. Dolayısıyla bir uzman psikologa gitme imkanın var. Bir büyüğün olarak hemen bir uzmana gidip bu rüyalarının bilimsel analizini yaptırman gerektiği söylüyorum. Bundan çekinme, ne varsa bilimde var. Rica ediyorum ve sonucu yazmanı bekliyorum. Selamlar sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*