Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Hocasını Görmek

Rüyada hocasını görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda bir Camiye gidiyorum, orada küçükken bana dini açıdan çok emeği gecen kız kuran kursunda yatılı kaldığım zamanlarda çok yardım eden bayan hocamı gördüm ve Büyük bir sevinçle ona sarıldım ve sonra sohbet ettik, bunun anlamı nedir acaba?

Şunu da eklemek isterim ki ne zaman hayatımda çok zorluk yaşasam çıkış yolu bulamadığım zaman hep kendisini rüyamda görüyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. Altun

Rüyada hocasını görmek neye delalet yorulur?

Altun merhaba,

Sen zaten rüyanın mesajını biliyorsun. İnsanlar gerçek yaşamda sıkıntıda olduklarında kendilerine manevi yönden rehberlik edecek, yol gösterecek büyüklerini, ermişleri görürler. Bu beynin oto tedavi metodudur. Senin hayatında en güvendiğin kişilerin başında sevgili hocan olduğu için onu görmüşsün.

Rüyada camiye gitmek, camiye girdiğini görmek, Emniyet, güvenlikte olacaksınız demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cami görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hocasını Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, Bu hizli bir sekilde bana cevap yazdiginiz icin tesekkür ederim ama kafama takilan bir seyler var yani sizce benim hocami zor zamanlarimda rüyama girmesi bilinc altimdan mi kaynaklaniyor yani, bilemiyorum en güvendiginiz kisi diye yazmissiniz oysaki benim hocamla yakin bir iliskimiz olmadi, sadece hoca talebe iliskisi idi, kaldi ki nereden baksaniz en az 10 yıl olmustur kendisini görmeyeli, yani onu hala rüyamda görüyor olmam bile bana tuhaf geliyor ve sunuda belirtmek isterim ki rüyamda kendisini her gördügümde “benimle ne kadar gurur duydugunu nekadar iyi bi talebe oldugumu” söylüyor, oysaki ben bunlara hic layik olmadigimi düsünüyorum, ögrendigim hic bir seyi yapmiyorum cünkü neyazikki sizce bu ne demek rüyamda hep camilere gidiyorum ki ben cok rüya görmem ya da hatirlamam
Cevabiniz icin simdiden tskr ederim

Sevgili altun.
Bir an için mesajını okuduğumda şaka yaptığını, benimle dalga geçtiğini düşündüm. ( çünkü böyle şeylerde olmakta. Diyelim ki sayfada sayfada rüyada aaaa görmek yolculuk işaret eder yazıyor, arkadaş rüyada aaaa görmek ne demek? yazıyor)
Sorduğun rüyanın cevabı zaten mesajında yazıyor. Sanıyorum kafan çok karışık bunları çözemiyorsun..
İnsanın güvendiği kişi ya öğretmenidir, babası, annesi, kardeşi, arkadaşıdır ve bununla çok yakın bir ilişkisi olması şart değildir. Hatta hiç tanımadığı kişiye bile güvenebilir. Onu gazeteden, televizyondan görerek. Siyaset buna örnektir. İnsan hiç karşılaşmadığı bir devlet adamına çok güvenebilir, rüyasında onu görebilir.
“benimle ne kadar gurur duydugunu nekadar iyi bi talebe oldugumu” söylüyor demişsiniz. Ya gerçekten böyle ya da böyle olması için size uyarı. Sık sık camiye gittiğinizi görmeniz, manevi yönden zenginleşmeniz gerektiğini hatırlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir