Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hocaya Gittiğini Ve Kendini Okuttuğunu Görmek

Rüyada hocaya gitmek ve kendini okutmak neye çıkar?

Rüyada hocaya gitmek ve kendini okutmakEşimle sıkıntılarımız var, bu sıkıntı bitecek mi diye istihareye yattım, rüyamda bir cinci hocaya gidiyorum sonra hoca bana dua okuduktan sonra kollarıma dokunuyor, iyi niyetli olmadığını anlıyorum, oradan kalkıp hocanın bayan çalışanının yanına gidiyorum sonra başım dönmeye başlıyor, sonra tam bayılacak iken uçmaya başlıyorum buna da hocanın 3 harflilerinin sebep olduğunu düşünüyorum rüyamda. 39, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada hocaya gitmek ve kendini okutmak tabiri

Rüyada cinci hocaya gitmek rüya sahibinin gerçek hayatında kendisine bir fayda sağlamayacak tam tersi olarak kendine bazı endişeler ya da sıkıntılar getirecek gereksiz şeylere kafasını fazla taktığını ve derhal kendine çeki düzen vermesi gerektiğini, aksi takdirde bu gereksiz kaygıların kişiyi sürekli rahatsız edeceğini ve işlerinin yolunda gitmeyeceğini temsil eder. Çok ilginçtir ki rüyanızda gelişen olaylar da gerçek hayatta bu üfürükçü – cinci – sahtekar hocaların gerçek yüzünü teyit eden örnekler olarak ortaya çıkmıştır. Bir sorunu olan Allah’tan yardım istemeli, Allah’ın kendisine verdiği akıl ve zekayı kullanıp sorunu teşhis etmeli, gerekirse psikolog desteği almalıdır. Ama inanıyorum ki bu cinciler bu fakir halkı iç çamaşırlarına kadar soymaya hep devam edeceklerdir. Bakınız rüyada hocaya gitmek rüya tabiri sayfası.

Rüyanızın değerli mesajını hala anlamamışsınız ve anlamamakta ısrarlısınız. Rüyanız da hocanın kötü niyetli olduğunu anlıyorsunuz ve biraz başınız döndükten sonra uçmaya başlıyorsunuz. Uçmanız aslında hocadan uzaklaşmak (reel hayatta yaptığınız gereksiz şeyler ), batıldan kurtulmak (uyanık hayatta doğru bildiğiniz yanlışlar), kötülüğü kovmak anlamı taşırken siz hala buna hocanın cinlerinin sebep olduğunu düşünüyorsunuz. Siz eğer tanıdığım, nazım geçen birisi olsaydınız “başına hocanın cinleri düşsün” derdim, ama sizi tanımadığım için diyemiyorum.

“Rüyada Hocaya Gittiğini Ve Kendini Okuttuğunu Görmek” için bir yanıt

Ruyadam da cinci hocaya gidiyorum ve sıra beklemeye başlıyorum cok bekledikten sonra, bayan hocanin yanina gidip basliyorum derdimi anlatmaya cocuklarim huysuz yaramaz onlar icin ne yapmam gerektigini sordugumda ise oruc tut diyor yoruldugunu soyluyor sonra beni yanagimda opecekti izin vermedim sanki korktum parasini odeyip çıktık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir