Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Hocaya Okutmaya Gitmek

Rüyada hocaya kendini okutmaya gittiğini görmek ne demek?

Gece rüyada annemgil beni bir hocaya okutmaya götürüyorlar, kadın ellerimden tutuyor bana okuyup, üflüyor ve gözlerini kapatarak yukarıdan biriyle konuşuyor, sonra “bu kızın sorunu ne” falan diyor, bileğime bakıyor ve bileğimde çok değişik bilinmeyen bir yazı var, Arapça gibi, kadın bir anda şiddetleniyor “bu ne demek oluyor” diye bağırıyor, ben kendimi geri çekmeye çalışıyorum ama kadın ellerimi sıkıyor, lütfen yardımcı olun ne olur ne anlama geliyor. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada hocaya okutmaya gitmek neye çıkar?

Türkan merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bulunduğun ortamda cinci hoca, üfürükçü, medyum, cin, şeytan, okumak, okutmak gibi konularda fazla miktarda saçma sapan şeyler konuşulduğunu, bu konuların senin gibi gencecik bir genç kızı dahi böylesine olumsuz etkilediğini göstermektedir. Eğer böyle olmasaydı ve bir rahatsızlığın olsaydı sen doktora gittiğini görürdün. Maalesef bu sahtekarlıklar, göz boyamalar, insanları uyutma ve aldatmalar bu fakir ülke insanının gerçeği. Batı ülkeleri uzaya gidiyor, robotlar yapıyor biz hala cinci hocalara gidiyoruz. İşin en acı tarafı ise benim insanım inatla buna devam ediyor, kendini okutmaya – üfletmeye devam ediyor, hele hele bazı salaklarımız evini, arabasını, neredeyse giydiği donuna kadar bu adamlara – sahtekarlara kaptırıyor. Evini, dairesini bu şarlatanlara kaptıranlar tanıyorum, geçenlerde altınlarını hocaya teslim ettiğinde bir süre sonra altınların artacağına inanarak bankadan kredi çekip aldığı altınları bu dolandırıcıya kaptıran süper bir salağın haberini okudum. Ayrıca rüyada hocaya gitmek rüya yorumu sayfasını okumanı rica ediyorum.

Belki uyanmana, gözlerinizi açmana, gerçekleri görmene yararı olur diye yaptığım bir çalışmayı paylaşıyorum. Bu sahtekar dolandırıcıları yakından tanımak için bir deneme yaptım. Bir okurumu dolandıran Bolu çevresinde yaşayan birine telefonla ulaştım ve aramızda aşağıdaki konuşma geçti.

– (Ben) hocam merhaba, telefonunuzu bir arkadaşımdan aldım, bir derdim var, bana yardım edebilir misiniz?
– (Hoca) he, he ederim. neyin var
– (Ben) Hocam işlerim bozuldu, iflas ettim, hiç bir şey yolunda gitmiyor, ben ne yapacağımı şaşırdım.
Bir kaç saniyelik sessizlik sonrası
– (Hoca) Üzülme, üzülme çözeriz. Senin üzerinde çok güçlü bir büyü var, onu çözdük mü Allah’ın izniyle her şey düzelir.
– (Ben) öyle mi hocam? ne yapacağız?
– (Hoca) Nerden arıyorsun?
– (Ben) İstanbul’dan hocam
– (Hoca) Cumartesi günü 6 aylık bir koyunu arabana at Boluya getir. Bana gel. Sana yakından bakacağım. Sonra yavaş yavaş büyüleri kaldıracağız.
– (Ben) Tamam hocam, başka bir masrafım olacak mı?
– (Hoca) Tabii olacak, onları parça parça ödersin.
– (Ben) Param yok hocam, ona göre bulmam lazım, toplam ne kadar masrafı olur?
– (Hoca) Bu işi 40 tan aşağı yapamam, ama madem iflas etmişsin cinlerimle konuşur sana bunu 10 a yapmaya çalışırım.
– (Ben) 10.000 bin mi?
– (Hoca) he he
Bu sahtekara karşı sinirlerim ancak bu kadar sabredebildi ve burada film koptu?
ulan üç kağıtçı, sende zerre kadar Allah korkusu kalmadı mı? demek cahil, gariban insanları böyle dolandırıyorsun. Ulan kitapsız, 10.000 e ben senin sülalene üflerim, üstüne hediye olarak cinlerine de bedava okur bir güzel üflerim. dedim, bu sırada bu sahtekar hoca telefonu kapattı.

Değerli okurlarım; bunların tamamı dolandırıcı, sahtekar, şarlatandır. Bir derdi olan için çare kişinin beynindedir. Beynini kullanmayı bilen kişi Allah’a sığınmak, ondan yardım, şifa ve iyilik beklemek gerektiğini bilir. Bilmiyorsa zaten o kişi her şeye müstehaktır. Beynini kullanmayı bilen biri tıbbi veya ruhsal sıkıntısı varsa çarenin doktorda olduğunu bilmelidir. Bilemiyorsa o kişiyi hayatı boyunca üflerler.

“Rüyada Hocaya Okutmaya Gitmek” için bir yanıt

Rüyamda nedenini bilmediğim bir sebepten hocaya gidiyormusum. Karanlık ve uzunca sadece merdivenler vardı, bulunduğum yerde dik merdivenler. Arkamda görmediğim ama cin olarak bildiğim ve korktuğum bir şey hocanın evine girmeyeyim diye beni kovaladı ve ben o merdivenlerden inanılmaz korku içinde koşarak değil uçarak iniyordum, inerken dini anlamda yanlış mı yapıyorum falan diye kendimi sorgularken bir yandan uçarken tam bir yerlere çarparken kurtulduğumu sonra yukarı dogru ucmaya calıstıgımı ama cok korktugumu ve o peşimdeki şeyin hala gelip beni yakalayıp bana zarar vermediğini fark ettim. Cin diye biliyordum ama hiç bir şey görmedim. Korkuyla uyandım, daha da uyuyamadım zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir