Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Horlayan Birini Görmek

Rüyada annenin horladığını görmek ne demek?

Rüya pek renkli değil. Pek beyazda değil. Bu daha çok şeytanın oyununa benziyor. Hayatta yaptığım yanlışlıkları anlatıyor. Rüyamda annemin sürekli horladığını ve bunun beni rahatsız ettiğini bir çok defa görmüşümdür. Çırpınıp kurtulmaya çalıştım, ağladım ama yapamadım. Rüyamda abimi uyarmaya çalıştım ve bu durumun bizi kötü etkilenmemesini söyledim. Ama ikisi de bana düşmanca davranıyordu. Rüyada ızdırap çektim desek olur. Ve ağlayarak uyandım.

Zaten yaptığım yanlışlıklar yüzünden kendimi çok kötü hissediyorum ve o kadar pişmanım ki. Kendimi suçluyorum, acı içinde yaşıyorum. Çoktan da pişman oldum. Umarım ki Rabbim beni affeder. İnsaallah. 19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada horlayan birini görmek tabiri

Serap merhaba,

Aslında rüyanı tam anlayamadım. Sanırım rüyada annenin horladığını görmeyi ve bundan rahatsız olmayı gerçek yaşamında yaptığın hataların cezası olarak düşünüyorsun. Bence bu çok yanlış bir şey. Horlamak bir yaşam gerçeğidir ve pek çok insan bunu yaşamakta. Elbette yakınındaki insanlar bunda rahatsız olabilir ama her şeyin bir çaresi vardır. horlama tedavisi de mümkündür. Dolayısıyla bunu bir ceza gibi görmek senin sağlıklı düşünemediğini gösterir.

Rüyada birinin horladığını görmek, horlama sesi duymak içinizdeki acıların iyileşmesi için sabırlı olmanız gerektiğini ifade eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir