Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Horon Görmek

Rüyada horon görmek neye delalet eder?

Selamlar. Ben dün gece daha önce halasının aracı olduğu uzaktan akrabamız olan ve görüşüp ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm. Rüyamda annemle halasının evine gitmişiz ve halası o sırada elinde olan fotoğraflara bakıyordu, annemde “neye bakıyorsun öyle” dedi. O da isteksizce uzattı elindeki fotoğrafları ben aldım bakmak için yeğenini nişanlanmış ve nişanında horon çekerken çekilmiş bir fotoğraf gördüm, fotoğrafta yanındaki kızdan çok onun ruh haline yüzünün gülüp gülmediğine dikkat ettim.

Diğer fotoğrafa geçince de kız güzel miydi diye aklımdan geçirdim ama anlamasınlar diye tekrar o fotoğrafa dönmedim. Fakat bu durumu daha önceden biliyormuşum sözde fotoğrafı görünce şaşırmadım ama rüyamda sinir oldum ve aklımdan şu geçti halası yeğeninin evlilikten korktuğunu söylemişti ve benden ayrılalı da 5 ay oldu, mesaj atayım sitem edeyim hani evlilikten korkuyordun bu kadar kısa sürede nişan bile yapmışsın demek geldi sonra uyandım ilginç geldi sizce anlamı nedir?

Rüyada horon tepmek nasıl yorumlanır?

Rüyada horon görmek, insanın günlük yaşamdaki davranışları hakkında bilgi verir. Horon tepmek, horon oynamak rahat davrandığınıza, işlerinizde biraz acele etmeniz gerektiğini bildirir. Horon oynayan birilerini görmek yaşamda mutlu, rahat bir arkadaş çevresine sahip olduğunuzu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir