Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada horoz görmek ne demektir?

Rüyamda annemle bir merdivenden aşağıya iniyorduk ve o yol boyunca kuru ağaçların dallarına bağlanmış ölmüş horozlar görüyorum. Rüzgar yüzünden ölmüşler söyleyeyim de bağlarını açsınlar diyor, geçip gidiyorduk. Bu ne demektir? Teşekkürler.

Rüyada horoz görmek neye yorumlanır?

Rüyada horoz görmek böbürlenmeye ve kendini beğenmişliğe işaret ederken rüyada görülen horozun rengi bazen önemli mesaj verebilir. Beyaz horoz rüya sahibinin ihtiyacı olanlara yardım etmesi, elindeki güç ve imkanları hayırsever amaçlar için kullanması gerektiğine işaret eder. Siyah horoz rüyayı gören kişinin mali durumu güçlendirecek, ailesine yeni bir hayat yaşatacak adımları atarken bazı değerleri kaybetmemek gerektiğine işaret eder. Kırmızı horoz yeni bir dostluk kurmak isterken veya zenginlik yolunda ilerlerken kişini dikkat etmesi gereken bir erkek olduğuna delalet eder. Kahverengi horoz senden daha güçlü bir düşmanla baş edebilmek için en az onun kadar güçlü olmak ya da ondan daha akıllı davranmak gerektiğini akıldan çıkarmamak gereğine işaret eder. Sarı horoz  genellikle iş veya eğitim hayatı konusunda mesaj taşır ve günlük yaşamda başarıya ulaşmak için karşındaki insanları iyi etkileme konusunda bazı sıkıntılar olduğunu temsil eder.

Rüyada horoz kesmek veya kestiğini görmek elde etmeyi çok arzuladığınız bir şey olduğunu ifade eder. Rüyada ölü horoz görülmesi, ölmüş bir horoz veya horoz ölüsü görmek yaşamınızda kimi kararsızlıkların sizde sıkıntı yarattığını gösterirken bu yüzden işinizin sorumlukları ya da verdiğiniz sözleri yerine getirmekte aksilik yaşadığınızı simgeler. Horoz eti yemek sıkıntıların geçeceğini müjdeler.

Horozun tavukları kovaladığını görmek güçlü, elinde türlü imkan bulunan biri olarak ta yorumlanır. Horozun sizi veya başka bir insanı kovaladığını görmek, elinde gücü olan birinin, bu gücü sizi veya çevresindekileri ezmek, aşağılamak için kullandığını ve bunun sizi rahatsız ettiğini gösterir. Horoz ibiklemesi, horoz gagalaması, bir horozun sizi ya da başka birini gagaladığını görmek söylediğiniz bir söz yüzünden bir erkeğin ya da erkek tabiatlı bir kadının size kızgınlık duyduğunu simgeler.

Rüyada horoz sesi duymak çok iyi tabir edilir ve horoz ötmesi, bir horozun öttüğünü görmek o günün çok güzel geçeceğinin işaretidir. Güzel horoz sesi evlilik, güçlü horoz sesi lüks ev işaret eder. Vakitsiz öten horozun sesi ise iyi değildir ve beklenmeyen küçük aksilik yaşanacağına ya da can sıkıcı bir almaya işaret eder.

“Rüyada Horoz Görmek” için 7 yanıt

Slm ruyamda rahmetli olan amcamla masada cay iciyorduk benimde çilli bi horozum var horozu kesmeye çalişıyorlar ben hıçkırarak aglıyorum ellerinden horozu aldİm başka bi horoz getirdim ama kesmelerini istemiyorum amcam horozun ensesinden kesmeye baslamıştı bıcak horozu kesmiyordu bende horozumu kesmisler diye hıçkirark agliyordum bir anda uyandim sabah olmak uzere yorumlarsaniz sevinirim

annem ruyasinda ablamin horoza donustugunu gormus ve cok uzuluyormus yanindada adam dua ediyormus yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler..

Betül

Rüyanız gerçek hayatınızda rutin düzenden çıkmak, Kişisel gelişim, Değişim anlamlarını simgelerken sizdeki bu değişimin annenizde tedirginlik yarattığını ifade etmektedir.

Merhaba, rüyamda üstüme horoz uçarak saldırıp beni gagalıyor,üstüste.. Benimle dövüşüyor, bende elimle onu itiyorum.. Bu ne demek admin..saygılar

Iyi günler.
Evli bir bayanım, rüyamda turuncu bir renkte horozun beni kovaladıgini gördüm, bir binaya saklanıyorum sonra bir kadının arkasina horozun yanında lacivert Civcivler var farklı bir kuş turuydu baya beni urkuttuler ne anlama geliyor acaba..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir