Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Horoz Kanı Görmek

Rüyada horoz kanı ne demektir?

Selamlar, rüyamda horoz dövüşü yapılıyordu galiba, horozu bir adam tutuyordu sonra onu saldı ama rüyamda sonra horozun gittiği yerde başka bir horoz daha vardı ve horozlar dövüştü, bir kaç damla kan gördüm, horozdan damlamıştı her halde. Bana bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim. Gönderen Ertuğrul.

Rüyada horoz kanı görmek yorumu

Ertuğrul Merhaba, rüyada horoz görmek böbürlenmeye ve kendini beğenmişliğe işaret eder. Horoz dövüşü görmek rekabete ve kavgaya işaret etmektedir. Bahis oynamak, Horoz bahsi görmek, horoz dövüşü bahsine girmek umutsuzluk ve gözyaşı işaretidir.

Rüyada kan görülmesi sert çatışmaları, Aile bağlarını, Hamileliği simgeler. Yaşamınızda olacak patlamaları, Geçmiş eylemleri ve tartışmalı ortamları ifade eder. Aynı zamanda alınacak bir hamilelik haberini işaret edebilir.

Rüyanızda gördüğünüz horoz kanı ise gerçek yaşamda eğer gerçekten böbürlenme veya kendini beğenmişlik huyunuz var ise ya da dışarıdan öyle algılanıyor iseniz bunun bir tartışmaya, çatışmaya yol açabileceğini simgelemektedir. Rüyanın unsurları: horoz tutmak, horoz, kan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir