Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Hoşaf Dağıtmak

Rüyada hoşaf dağıtmak ne demektir?

Rüyamda yengemin hoşaf dağıttığını gördüm. Rüyada erkek arkadaşımın ailemle birlikte kaldığım bir evde onunla birlikte aynı odada kalıyoruz ama ailem aynı evde olmamıza rağmen aynı odada aynı yatakta kaldığımızı bilmiyor tam yanına giderken yengem bana iş yaptırıyor şunu yap bunu yap. erkek arkadaşımda kapıya çıkıyor hadi gel artık nerede kaldın diyor .

toplu halde kalıyoruz evde tüm akrabalarımız kuzenlerim var yengem bana soruyor kuzenlerinin yanında kalıyorsun demi diye bende evet diyorum. yengem hoşaf dağıtıyor kapıyı çaldığında erkek arkadaşım sıçrayarak korkuyor ben korktuğunu merdivenlerde dikilirken camdan görüyorum ev babannemin annesinin ailemizin en büyüklerinden birinin evi en sonunda gidip yanına yatıyorum ve uyuyoruz. Rüya detayı: 17 yaşında kızım

Rüyada hoşaf görmek nasıl yorumlanır?

Genç kızlar, erkek arkadaşlarıyla bir arada olmayı, aynı evde kalmayı çok sık hayal ederler ve bu hayalleri rüyalarına yansır. Bu nedenle erkek arkadaşınızla kalmanızın bir yorumu yapılamaz.

Rüyada hoşaf görmek sağlık, sıhhat habercisi olup kendisi hasta ise yakında iyileşeceğine işaret eder veya hasta bir yakını varsa yakın bir zamanda iyilik haberini almayı müjdeler. Hoşaf dağıtmak gerçek hayatta bir doğum ya da yeni bir fikrin ortaya çıkışını simgelerken ardından bunu kutlamak için sevdikleriyle bir araya gelmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir