Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hoşgörü Görmek

Rüyada hoşgörü neye delalet eder?

Hocam rüyamda benden uzak bir şehirde oturan kız arkadaşımın evine annem ile ziyarete gittik ama hiç kız arkadaşımı görmedim. Annesi bizi çok iyi karşıladı, çok hoşgörülü bir insandı. Akşama doğru kendi memleketimize dönmek için anneme “hadi kalkalım” diyorum, “daha bilet alacağız” diyorum. Annem de kız arkadaşımın ailesinin hediye olarak verdiği eşyaların çok olduğunu ve onları dolmuşla otogara götüremeyeceğimizi söylüyor. Kız arkadaşımın annesi “birazdan oğlum gelir sizi otogara kadar götürür” diyor.

Ama ben nedense kız arkadaşımın babasını ve abisini görmek istemediğim için anneme “götürebildiğimizi götürelim kalan kalsın” diyorum. Tam kapıdan çıkarken benim babam ve kız arkadaşımın babası eve geliyor. Kız arkadaşımın babası beni sevmiyor pek ama nasıl oluyorsa tam ayakkabımı giyerken bana karşı tavırları değişiyor ve bizi güzel bir şekilde yolcu ediyor.

Rüyada hoşgörü görmek yorumu

Bayram selam, rüyanız hem aşk hayatında hem de iş hayatında şanslı ve mutlu olacağınız anlamına gelirken bu yeni dönemde sevgi, hoşgörü, mutluluk dolu günler yaşayacağınızı işaret etmektedir.
Arkadaşınızın babasının siz ayakkabı giyerken değişmesi, üzerinizdeki sıkıntıyı atacağınızı ifade etmektedir.

Rüyada hoşgörü görmek, hoşgörülü olmak, hoşgörülü davranmak kişisel gelişiminizi tamamladığınızı, hayatın tadını doya doya yaşamanız gerektiğini işaret eder. Rüyada hoşgörüsüz olmak, hoşgörüsüz olduğunu görmek veya hoşgörüsüz birini görmek, karşılaşmak gerçek yaşamda sorunları işaret eder, sizin hayatınızda kimi arzularınızın tutsağı olduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir