Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hoşlandığı Adamın Annesini Görmek

Rüyada hoşlandığı adamın annesini görmek neye çıkar?

Merhaba. Öncelikle sizlere teşekkürümü bildirmek istiyorum, böyle anlamlı güzel iş yaptığınız için. İnşallah benim de kafamı karıştıran, anlam veremediğim bu rüyama anlam katacaksınız diye umut ediyorum. 28 yaşında bekar bayanım. Bu aralar maddi, manevi bazı sıkıntılardayım.

Rüyamda tanıdığım (hoşlandığım) adamın annesi bir bayan, yanında torunları ikiz kız çocuklarıyla beraber bize misafirliğe gelmişler. (Gerçekte bu hanım efendinin ikiz kız torunları yok). Bu kızlar esmer, siyah uzun saçlı sırtlarında pembe okul çantası vardı. Hanım efendinin bize gelişinin sebebi ailemi iyi tanımak istemeleriydi. Evimizi, odaları gezip dolaştı, biraz sonra da dönüp “bunlar Yahudi” deyip ağzını büzdü. Kızlar evin içinde sevinçli şekilde o odadan bu odaya koşuşuyorlardı. Evde bir tek ben ve annem vardı. Sonra misafirliği sonlandırıp gitmeye karar verdi misafirimiz. Kapıda annem ve ben onları geçiriyorduk. Kızlardan biri annemin elini öpüp başına koydu, annem bundan pek hoşlanmadı diğeri kız ninesinin yanındaydı. Vedalaştık ve çıkıp gittiler.

Rüyada hoşlandığı adamın annesini görmek yorumu

Değerli okurum, rüya yorumlarında en önemli konular rüyayı net olarak hatırlamak ve rüya sahibi hakkında bilgi sahibi olmaktır, bu nedenle verilen bilgi çok önemlidir. Öncelikle verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

Rüyada hoşlandığı adamın annesini görmek esas olarak rüyayı gören kişinin, hoşlandığı kişiyle olan ilişkisini (veya olmayan, olmasını istediği ilişkiyi) nasıl daha iyi hale getiririm arayışında olduğuna rivayet edilir ve rüyadaki gelişmeler bu konuda bazı ipuçları verir. Rüyanızda kişinin annesinin ziyaretinin pek olumlu geçmediği görülüyor ve orada geçen konuşma, taraflar arasında kültür farkı, inanç sistemi veya hayata bakış açıları yüzünden kafanızda bazı sorunlar taşıdığınızı ifade ediyor. En azından bunun bilincinde olup, bu endişeleri sorgulamanız size yardımcı olabilir ve ona göre tedbirler alıp, ona göre bir yol izlemeyi düşünebilirsiniz.

“Rüyada Hoşlandığı Adamın Annesini Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda hoslandigim cocugun annesini gördüm. Ben ailemle oturuyordum ve ailesini gördüm. Arada bana bakiyorlardi, tam hatirlamiyordum ama dugundeydik galiba kalabalik bir ortam. Herkesin gittigi sira annesi ve bir kac kisi yanimiza geldi, bende icimden diyorum “kesin bana bakmaya geldiler” kadin annemle konustu ve bana bakti, biz kalkarken sarildi bana, bir kac kez uzunca sarildi “cok iyisin” falan dedi, begendi beni yani bende ona sarildim.

Rüyamda hoşlandığım kişide benden hoşlanıyormuş ve bu durumu annesine söylemiş bende annemle bizim okuldaki bankta oturuyoruz ve annesi gelip anneme bizim oğlan çok seviyor çöm istiyor ne isterse yapar gibi şeyler söylüyor annemde biraz çekingen davranıyor hoşlandığım kişi de ilerde duruyor ara ara bana ve annelerimize bakıyor sonrasında uyandım

Merhabalar Hayirli bayramlar bu arada . Dun aksam hoşlandığım erkeğin evine gitik bayramlasmak icin yedik içtik konuştuk ama tabiki hoşlandığım adam evde yoktu kadin kadina oturduk sohbet ettik hersey iyi guzel geçti evimize geldik. Aksam yatinca rüya gorduk hoşlandığım çocuğun annesine oğlun nişanlı mi diye sordum duydum ki kiz arkadasi varmis dedik ve onun oğlundan hoşlandığımi söyledim annesi haberim yok dedi sonra hoşlandığım insanın nişanlandığını gördüm bir baska birisinle bu ne anlama geliyor lütfen yardim edebilirmisiniz ( ayrica hoşlandığım adamla aramizda cok buyuk bir gıcıklık var o bana bende ona gıcığım )

Selamun aleyküm. Rüyamda daha önce görüşmediğim sevgilim ve annesini gördüm. Öncelikle farklı şehirlerde yaşıyoruz rüyamda da gerçekte de böyle annesi bi kına gecesi için birkaç kişi ile birlikte bizim evimize gelmişlerde orda çok az bahsettik daha sonra düğün için ben onların yaşadığı yere gittim kasaba gibi tarihi odundan evlerin olduğu bi alandı. Annesiyle evlerinin merdiveninde gelecek evlilik hakkında güzel konuşar konuşarak sohbet ediyorduk sonra kalkıp yürümeye başladık evlerim içinden bi ara sevgilim yanımıza gelip gitti biz hayla annesiyle konuşuyoruz bu şekilde gördüm daha sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir