Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hoşlandığı Çocuğu Görmek Ve Çıplak Olmak

Rüyada hoşlandığı çocuğu görmek ve çıplak olmak neye işaret eder

Çok uzun zamandır hoşlandığım bir çocuk var, aynı sınıftayız, aslında tam olarak ne hissettiğimi bilemiyorum, bir ara konuşuyorduk onunla bana karşı tavırları sertti ya da ben fazla hassasım bilemiyorum. Tuhaf bir şekilde tek taraflı bencilce bir tanıma çabası vardı, onunla hep telefonla mesajlaşıyorduk yaz tatiliydi. Sonra bitti hiç yazmadı tabi ben de, okulda da selamlaşmadık hiç. Sanırım onun gözünde olduğumdan çok farklı bir insanım, kendimi anlatamadım hiç sanki benimle ilgili ön yargıları var gibiydi ya da ben öyle hissediyordum. Tam bir sene oldu ama hala düşünüyorum, çok farklıydık biliyorum olmayacağını ama içimde kaldı.

Kendimi ona anlatabilmek için bir fırsat istedim hep, aşık değilim sanırım. ya da farklıyız olmaz diye duygularıma ket vurmaya çalışıyor da olabilirim bilmiyorum. Ne düşünüyor ne oldu da birden kesti konuşmayı, beni gerçekten düşündüğüm gibi çok mu farklı çok mu yanlış bir kız olarak görüyor diye düşündüm durdum hep.

Her neyse, kısa bir süre önce rüyamda hoşlandığım çocuğu gördüm. Bana bakıyordu üzerimde bir zıbın vardı ve açıktı, içimde külot olmadığını fark edip çok utandım, görüyor mu acaba diye düşündüm, sonra “görürse görsün, yapacak bir şey yok” deyip hafiften umursamaz bir tavır takındım, fakat aslında utanmaya devam ediyordum ama edep yerlerimin görünüp görünmediğinden emin değilim. Bir süredir aklımda, bunun anlamı nedir?

Ruh halim; hayatımda her şey çok da dört dörtlük sayılmaz, umutluyum aslında fakat geleceğimle buradan sonra nerede olacağımla ilgili korkularım var. Olgunum, etrafımdaki bir çok insana yol gösterebilecek kadar bir şeyleri görebiliyorum. Etrafımda çok insan var, çoğunun bana değer verdiğini de hissedebiliyorum, hislerim çok güçlü. Çok fazla rüya görüyordum sembollerle gelecekten haber veren. Artık çok nadir. rüyalarımı yorumlayabiliyorum ama artık kafam çok karışık toparlayamıyorum. Çok sevdiğim bir ailem var. Aslında farkındayım mutlu olmam gerekiyor, şükretmem gerekiyor, ediyorum da ama tuhaftır mutsuzum. Çok fazla soyut düşünüyorum bir sürü türlü türlü şey. İnancım çok sağlam, en azından öyle olduğuna inanıyorum, yaptığım her hata küçük ya da büyük bana müthiş vicdan azabı veriyor. Enerji olayına çok inanıyorum ama bir yerde duruyor düşüncelerim bahsettiğim Allah inancı durduruyor beni. Sonra aslında farklı şeyler olmadıkları bir bütün olduklarını düşünüp buna inanmaya çalışıyorum ve bu yönde çalışmalar yapıyorum. Hayatım boyunca hep ikilemdeydim hala da öyleyim. Bu güne kadar çok isteyip de dua ettiğim fakat gerçekleşmeyen hiç bir şey olmadı, bazen küçük çaplı mucize diyebileceğim şeyler yaşadım ama artık kendimi o kadar saf ve masum hissetmiyorum, bahsettiğim o şeyleri yaşayamıyorum büyüdükçe. Bilmiyorum tuhaf kafam karışık işte özetle. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada hoşlandığı çocuğu görmek ve çıplak olmak nasıl yorumlanır?

Merhaba,

Mesajından aklı başında, kişiliği gelişmiş ve oturmuş birisi olduğun anlaşılıyor fakat ne yazık ki senin gibi değerli kişiler dahi duygularına yenik düşüp kendini üzecek şeyler bulabiliyorlar.

Hoşlandığın birini görmek, güncel bir ilişkinin kimi küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgeler.

Rüyada çıplak olmak, çıplak olduğunu ya da aniden çıplak kaldığını görmek örtbas etmek ya da unutmak istediğiniz bir şey olduğunu işaret eder. Çıplaklığından utanmak, utandığını görmek, bu şeyin elinizde olmayan dış faktörler sebebiyle ortaya çıktığını ve gelişmelerin istediğiniz yönde olacağını simgeler.

“Rüyada Hoşlandığı Çocuğu Görmek Ve Çıplak Olmak” için bir yanıt

Rüyada evlenmek istediği kişiyi görmek
Rüyamda evlenmek istediğim kişiyi gördüm fakat o gerçekte onunla evlenmek istediğimi bilmiyor, tabi haberi yok yani, 2 defa rüyamda gördüm onu ama rüyada evlilik falan yoktu, normal bir arkadaş gibiydik, beraber konuşuyorduk, nasıl yorumlayabilirsiniz bunu)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir