Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hoşlandığı Çocuğu Görmek

Rüyada hoşlandığı çocuğu görmek neye işarettir?

Rüyada hoşlandığın erkeği görmekHoşlandığım birisi var, suskun biri, hiç konuşmadık ama aramızda garip bir şey var, sürekli tesadüflerle karşılaşıyoruz ve o da bunun farkında. Son 3-4 aydır hiç umursamıyordum, dün rüyamda gördüm.

Rüyamda hoşlandığım çocuk, pencere kenarında oturuyordu, servışın dışı çok kalabalıktı, içeri girince bende kimsenin oturmasına fırsat vermeden onun yanına oturacak olan kızın önüne geçerek, koşarak onun yanına oturdum, yanımda da arkadaşım oturuyordu.

Hoşlandığım çocuğun suratında hafif bir gülümseme vardı, birden arkadaşımla aramızda bir kız çocuğu belirdi, kız çocuğunu “sen burada otur” diye kaldırdım ve arkadaşımın yanına oturttum, sonra ağlamaya başladı bende kıyamayıp aldım, “tamam yanımda ol” diye tekrar yanıma oturttum, daha sonra omuzum sevdiğim çocuğun omzuna değiyordu, hafif uzanmış bir biçimde idim, kız çocuğu birden ağlamayı durdurdu ve elimi tuttu, gülümsüyordu. Rüya boyunca elini tuttum, elleri bembeyaz yumuk yumuktu, bir süre okşadım ve gözlerimi kapattım, açtım, çok huzurluyduk, daha sonra rüya öyle bitti, anlamını çok merak ediyorum, yardımcı olursanız sevinirim. 18 yaşında bekar bayanım.

Rüyada hoşlandığı çocuğu görmek yorumu

Hoşlandığınız kişiyi görmeniz tamamen bir gençlik rüyası olup, özlem ve arzularınızı gösterirken gördüğünüz kız çocuğu ise şu anda gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çekmekte olduğunuzu ancak sabır ve gayretlerinizle bunlardan kurtulacağınızı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hoşlanmak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kız çocuğu sevmek, zarif kişiliğinizle çevrenizin beğenisi kazandığınıza işarettir.

“Rüyada Hoşlandığı Çocuğu Görmek” için 7 yanıt

Okulda uzun zamandır hoşlandığım bir çocuk var ve hiç olmadık zamanlarda karşıma çıkıyor. Rüyamda bir kız arkadaşımdan bir şey saklıyoruz, ben de çaktırmamak için çocuğun elini tutup hadi sevgilim deyip, onu çekiştirerek götürüyorum ve köşeyi döndükten sonra yaptığım şey için özür diliyorum, o da hiç yüzüme bakmadan “rica ederim” diyor. Telefonuyla falan uğraşıyor bende huzursuz oluyorum. 15 yaşında kızım.

Rüyada hoşlandığı çocuğu sınıfta görmek
Takma isim : Ess
Yaşınız : 17
Cinsiyetiniz : kız
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : her dakika değişen bir ruh halim var bu aralar

Rüyamda sınıftaydım sırada tek başıma oturuyordum sonra hoşlandığım çocuk yanıma gelip oturdu, ilk şaşırdım çünkü eskisi gibi samimiyet yoktu aramızda, bir süre hiç konuşmadık, suratımızda da ne bir gülümseme ne bir mimik vardı, öylece oturuyorduk bir ara birbirimize baktık sonra yine önüne doğru döndü, bende kafamı sıraya koyup onu izledim, bir kaç dakika sonra bir şey oldu başka yöne baktım sonra yine onun oturduğu yere bakınca o yoktu gitmişti

Rüyada kendini sınıfta görmek bazı önemli hayat dersleri alacağınızı anlatır. Bakınız sınıf rüya tabiri sayfası.

Rüyada hoşlandığın birini görmek, güncel bir ilişkinin bazı küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgeler.

Rüyam çok garip ve çocukçaydı. Rüyamda hoşlandığım çocuk ile büyücüydük en iyi arkadaşım büyücü olduğumu bilmiyordu .Bir yerden değnek aldık ikimiz de de vardı ama yedeklemek istedik . Sihirle şakalaşıyorduk . Birden bir odaya geçtik . Odada eşyalar vardı ama sadece gölgelerini görüyordum yani çarpmıyorduk önümüzde Ranza vardı ( sanırım benim odamdaydık odamdaki gibi büyüktü ve benim ranzama benziyordu ) birden büyük bişeyle savaşmaya başladık botumdan değneği çıkardım hoşlandığım çocuk ta çıkardı ( o anda en iyi arkadaşımı görmüyordum ) ben yedek değnek ve kendi değneğimle mor bir ışınla büyük şeye ateş ediyordum . Birden büyük şey gitti ve en iyi arkadaşım geldi yüzü şaşkındı . Hoşlandığım çocuk ve ben birbirimize el çaktık ( yenme duygusu hissettim ) be uyandım

Büyücülükle ilgili ilgim yoktur. Hoşlandığım çocuğun çıktığı biri var . Beni sevmediğini kabullenip arkadaş olmaya çalışıyorum içimde nedense bir umut var . 12 yaşındayım çok garibime gitti bana gençlik rüyası gibi geldi ama merak ettim sadece SIZCE ?

rüyamda en yakın arkadaşlarımdan biri hoşlandğım çocuğa hoşlandığımı söylemişti ben çok kötü olmuştum kızmıştım ona falan işte hoşlandığım çocukta ona böyle bişey olamaz gibisinden bişeyler demişti daha sonra beni her gördüğünde kaçmaya başlıyodu peşinden gidiyodum yine kaçıyodu tüm rüya boyunca açtı yine buna benzer bir rüya gördüm daha sonra mesajlaşıyoduk hoşlandığım çocukla en değer verdiği kişyi sordum benden başkasını söylerse benim kırışıcağımı onu sevdiğimi anladığını söyledi kafam çok karışık arada mesajlaşıyoruz ama çok arkadaşça yani gerçekte gördügünde benimle pek konuşmuyo bende onunla lütfen bişey diyin ?

Rüyamda eski sevdigim erkle aramizda bir kiz cocugu oturmustu o kiz cocuguda Benim yakin arkadasimin cocugu masada yakin kiz arkadasimsada vardi Biz kiz cocuguyla ugrasiyorduk sonra sevdigim erkek kalkip araksasimin yanina oturdu karsima

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir