Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hoşlandığı Çocuğun Ağladığını Görmek

Rüyada hoşlandığı çocuğun ağladığını görmek nedir?

Ben rüyada hoşlandığım çocuğu gördüm. Hoşlandığım çocuğun ağladığını görüyorum ve ve bende ağlamaya başlıyorum, ama bu gözyaşı dökmeden ağlamak idi. Bunun manası ne olabilir?

Rüyada hoşlandığı çocuğun ağladığını görmek yorumu

Rüyada  hoşlandığın çocuğu görmüş olman, onunla ilişkinin bazı küçük değişiklik /  düzenleme ile büyük mutluluk veri duruma getirilebileceğini, bunun için bir adım atmak gerektiğini gösterir.

Rüyada hoşlandığın çocuğun ağladığını görmek uyanık hayatta duygusal dengenizin bozulduğunu gösterir ve bu dengeyi yeniden kurmak için gecikmeden bir şeyler yapmak gerektiğini işaret eder. Bu sanki size bir ders verme, hatırlatma yapma görevi yapmakta, dengenizi kuramazsanız sizde ağlarsınız manası taşımaktadır. Bu rüya rüyada ağladığını gördüğünüz kişi ile yakınlığınız ile de alakalıdır ve aranızdaki ilişkiyi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu kişi yaşamınızı etkileyen biri ise onun etkilerini araştırmak gerekebilir.

Sizin gözyaşı dökmeden ağlamanız ise halen yaşamakta olduğunuz bir pişmanlık olduğunu gösterir. Geçmişten gelen bazı hatalar ya da yanlış davranışlar yüzünden hayatınızın rotasında bir takım sapmalar olduğunu, işlerin istediğiniz yönde veya şekilde gitmediğini, sizin gerçek kaderini bulmak için kendi içinde bir yol aradığınızı temsil eder. Normal şartlarda fazla dikkat edilmeyen, önemsenmeyen bu rüya aslında size gelecek hakkında bakış açınızı değiştirmeniz konusunda ikaz mesajı verir. Ağlamak konusunda rüyada ağladığını görmek sayfasındaki bilgiler ilginizi çekebilir, lütfen okuyun.

“Rüyada Hoşlandığı Çocuğun Ağladığını Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda okulda hoşlandığım çocuğun çok yakın bir arkadaşı ile konuşuyorum, bana “siz çok yakışıyosunuz, ayrılmayın bence” diyor ama ben rüyamda “ne diyor bu kız, biz çıkmıyoruz ki” diye düşünüyorum. 4 gecedir hoşlandığım çocukla ilgili rüyalar görüyorum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Değerli okurum,
Siz de farkındasınız ki rüyanın ana teması ( diğer rüyalarında ) hoşlandığın kişiyi görmektir. Hoşlanmak rüya tabiri sayfasında açıklandığı gibi rüyada hoşlandığın birini görmek, güncel bir ilişkinin kimi küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgeler. Bunun daha açık anlamı ise bir şeyler yapın ve durumu lehinize çevirin. Sadece uzaktan hoşlanmak yetmez. İlgisini çekin, irtibat kurun, kendinizi ifade edin. Başarılar.

Rüyamda hoşlandığım çocuğu görüyorum ağlıyor yanına gidiyorum adını söylüyorum sonra ona sarılıyordum oda bana sarılıyor

Rüyamda hoşlandığım çocuk beni arıyor ve aramızda bir şey olmayacağını söylüyor ağlar bir şekilde. bunun sebebinin de babası olduğunu söylüyor. babam hiçkimseyi istemiyor gerekirse öldürürüm tarzında bir cümle kuruyor o sırada ben de yalvarıyorum nolur böyle deme beni bırakma üstesinden geliriz diyorum ve o an kapıdan bakınca annemin beni dinlediğini ve bana kızgın olduğunu fark ediyorum sanırım sonra telefonu kapatıyor tekrar konuşmaya karar veriyorduk

Aileniz karşı gelecek ayrıca çok sıkıntı yaşayacaksınız.
Aranızda ciddi bir konuşma olabilir.Bu konuşma ayrılma ve ya barışma da olabilir.Hoşlandığın kişi seni terk edebilir,ya da sen çok sıkıntı yaşaıyıp konuşma ile ayrılır ve ya barşırnız.
Anladığım budur…

Rüyada bir sınıfta tanıdık biriyle dans ediyorum.Sevgilim o kişi sorna bana evlenme teklifi ediyor,nişan yüzüğünü birbirimize takıyoruz.Sorna asıl hoşlandığım kişi geçip oturup ağlıyor.Bana ağladığını söylüyorlar benim için görüyorum ama umursamıyorum.Sorna sınıftan nişanlımın elini tutarak çıkıyorum,elimden asıl kişi tuttup ”Seni kaybettiğim için üzgünüm!”diyor ben itip çıkıyorum…Ne demek?….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir