Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hoşlandığı Çocugun Ailesini Görmek

Rüyada hoşlandığı çocuğun ailesini görmek ne demektir?

Dün gece rüyamda benim hoşlandığım çocuğun ailesini gördüm, beni tanıştırmaya getirmiş, annesi baba altın bir kolye hediye ediyor ama ben kolyeyi onların evinde bırakıyorum salona geçiyorum. Babası bana “kızım geç oldu, baban seni merak etmez mi, sana nasıl izin verdi” diyor, bende “babam bana güvenir, beni kısıtlamaz, kötü bir şey yapmayacağımı bilir, merak etmeyin” diyorum.

Sonra biz hoşlandığım çocukla el ele tutuşup gidiyoruz, dışarıda bir ara durduk ve bana “arkadaşıma bir şey söyleyeceğim” deyip telefonunu aldı, şunları dedi “ben kızdan çok etkilendim, düşünceleri beni etkiledi, seninle tanıştırmak istiyorum kızı” dedi. Sonra bir anda onun babasıyla bir merdivende oturduğumuzu gördüm, bana ailesini anlattı, bende babamdan bahsettim, hoşlandığım çocukta camlı bir odada 4 ya da 5 arkadaşıyla konuşuyordu ama ben duymadım ne konuştuklarını, sonra yanımıza geldi, elimden tuttu beni götürdü, bir anda kanepede idim, yatıyordum, oda ayağımın ucundaydı “aşkım ayaklarını çek bende senin ayaklarının oraya yatayım” dedi, sonra bir anda ev arkadaşım yorganın altından çıktı, o çıkınca hoşlandığım çocuk kalktı bana sarıldı, “haydi aşkım, gidelim bizim için bilgisayar bakalım” dedi, birlikte bir odaya girdik, 4 ya da 5 bilgisayar vardı, masa üstüydü, bana “sana bir şey göstereceğim” dedi ve bir video açtı, video da bir kedi vardı, sonra o kediden iki tane oldu, sonra kedi diğer kedinin üstüne çıkıp indi ve arkalarından bir yavru kedi cıktı, tam bana bir şey söyleyecekti ki uyandım.

Takma isim : kırmızı
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : bayan
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : sıkılıyorum ve çok hayal kuruyorum.

Rüyada hoşlandığı çocuğun ailesini görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya senaryo pozitif olarak adlandırılan rüya grubuna örnek olabilecek nitelikte bir rüyadır. Bu tür rüyalar, rüya sahibinin aslında görmek, hissetmek istediği şeylerin beyin tarafından senaryolaştırılıp uykuda canlandırılmasıdır.

Bu rüyalar kişinin kendini iyi hissetmesi içinde beyin tarafından üretilebilmektedir. Sonuç olarak rüyanızın bir anlamı, bir mesajı yoktur, görmek istediklerinizi gördünüz.

“Rüyada Hoşlandığı Çocugun Ailesini Görmek” için 4 yanıt

Rüyada eski çıktığı çocuğu görmek
Merhaba, rüyamda eski çıktığım çocuğu gördüm, onun yanına gidip onunla konuşuyormuşum, daha sonra ona sımsıkı sarılmışım, çok sıkı ve zil çalmış onun yüzüne bakarak “diğer teneffüs yanına geleyim mi” demişim oda gülümseyerek “gel” demiş, rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Gülsen merhaba,
Rüyanız daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Heyecan, özgürlük, gençlik canlılık anılarını hatırlamak gerektiğini simgeler.

İyi günler, ben rüyamda eski hoşlandığım (ki hala bir şeyler hissediyor gibiyim) evimize geliyor sonra annesinide getirmiş. Annesiyle tanışıyor hatta yemek yiyoruz ama hoşlandığım çocuk bana baksada konuşmuyor annesi ona gidip bir şey diyor ve hoşlandığım çocukta garip bir cevap veriyor(çok üzgünüm hatırlamıyorum ama kötü bir şey demediğini ancak hatırlıyorum) bende üzgünüm çünkü benimle konuşmamıştı hoşlandmadığını düşünüyorum ama annesi yanıma geliyor ve diyorki bak görüyor musun ne dedi yani bunu oğlunun hoşlandığını belli etmek için söylediğini hissediyorum bana moral veriyor. Daha sonra kardeşlerim hoşlandığım çocuğu geçirmek için evden çıkıyorlar beni beklemeden, bende annesiyle yalnız kalıyorum.(hoşlandığım çocuk üç yıl önce başka bir şehire taşındı). Çok uzun oldu kusura bakmayın ama çok aklıma takıldı bu rüya. Şimdiden teşekkürler

Merhaba ruyamda bir erkekle sevgiliyim ama cocugu tanimiyorum kucuk kavga etsekde sonradan baya bir birrmize baglaniyoruz,sonra cocugun kiz kardesi beni ariyor abisi bilmiyor benim hakkimda sorular soruyor kimim neyim diye anneside kizin yaninda annesi cok guleryuzlu,beni sevmis gibi ama sanki kiz kardes daha bir arastirmaci daha emin degil gibisinden ama ruyamdaki kisilerin hic birinde tanimiyorum sora cok saygili sekilde vedalasib cocugun yanina gidiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir