Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hoşlandığı Çocukla Konuşmak

Rüyada Hoşlandığı Çocukla Konuştuğunu Görmek Neye Çıkar?

Rüyamda hoşlandığım çocukla konuşuyorduk ve bana “biri gelecek seninle konuşmaya ve onunla konuş” diyordu. Biraz zaman geçtikten sonra 2 kişi geliyordu, biri benden hoşlandığını söylüyordu ve arkadaşıyla birlikte  fazlasıyla ısrar ediyordu, her ısrarından sonra “hayır” diyordum. Sonrasında hoşlandığım kişinin bana birini ayarlamadığı kalmıştı diye üzülüyorum. Balkona gittim, hoşlandığım çocuk vardı, ağladığı için gözleri dolu ve yüzü kızarmıştı, karşısında babası vardı ve babasına ondan hoşlanmama rağmen onunla konuşmasını istedim “daha napıyım” tarzı bir şey diyordu. Ben de bunları duyuyordum, seviniyordum.

Gece oluyordu, sonra daha hava aydınlanmaya yeni başladığı saatlerdi, balkona çıkıp bir kağıda hoşlandığım çocuk için bir şeyler yazıyordum, komşumuz geliyordu ve konuşuyorduk, sonra gidiyordu, ben de kağıdı aşağıya atıyordum. O günün akşamında hoşlandığım çocuk elinde bir kağıtla geliyordu ve kağıdı atıp “duymuş işte” diyordu, arkadaşlarımdan biri de “ne yazmış” diye soruyordu. Sonra karşı binamıza giriyordu, ben de bunları perdenin arkasından izliyordum, emin olamıyordum benim yazdığım kağıt mı diye ve komşumuzla konuşmayı düşünüyordum, ben o kağıdı gerçekten yazdım mı rüya mıydı diye sonra arada bir boşluk var ve telefondan yazışarak konuşuyorduk, birden sevgilim bekliyor tarzı bir şey yazıyordu ve uyandım.

Rüyada Hoşlandığı Çocuk İle Konuşmak Tabiri

Eylül merhaba, gördüğün rüyanın ana teması hoşlandığın çocuğu görmek ve onunla konuşmak olup, rüyada hoşlandığı kişiyi görmek rüya tabiri sayfasında anlatıldığı gibi bu rüya aslında  senin reel yaşamında bir ilişkiyi bazı küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirebileceğini anlatmaktadır.

“Rüyada Hoşlandığı Çocukla Konuşmak” için bir yanıt

merhaba ben rüyamda plotonik aşkımı gördüm benle konuşuyordu normalde gerçek hayatta hiç sohbet etmezdik konuşmazdık ama rüyamda çok konuşuyorduk ve o bana telefonundan bir şey gösteriyordu ben sürekli rüyamda onu görüyordum normalde görmezdim hiç 2.rüyamdada yine onu gördüm biri bize bişe gösteriyordu ben gösterdiği şeye baktım o da gelip baktı kafamız felan değdi sonra bana yakın davranıyordu hani bir insan sevdiğiyle birlikte olmak ister ya yanında olmak o da hep benim yanımdaydı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir