Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hoşlandığı İş Arkadaşını Görmek

Rüyamda hoşlandığım iş arkadaşımı gördüm

Merhaba, gerçek hayatta aynı iş yerinde çalıştığım ve hoşlandığım biri var. O da benden hoşlanıyor ama aramızda şu an arkadaşlıktan öte bir şey yok.

Gece rüyamda hayır olsun inşallah onu gördüm. İkimizde bir balkonda idik ve o balkonun parmaklıklarının öbür tarafına geçti. Ben düşecek diye korkarken gerçekten düştüğünü fark ettim ve yere ulaşmadan kolunu yakalayarak onu balkona çektim. Bunu yaparken hiç mi hiç zorlanmadım. Sanki bir kuş kaldırıyordum. Düşmesine böylece mani oldum. Yorumlarsanız çok sevinirim. İyi günler. Zeynep’in rüyası. 16 Ağustos 2012 @ 13:51.

Rüyada hoşlandığı iş arkadaşını görmek nasıl yorumlanır?

Zeynep Merhaba,

Rüyanız Arzu, Yüksek statü, Prestij, Sosyal çevre konularındaki beklentilerinizi simgelemektedir. Sizin prestij ve yüksek statü aradığınızı gösterirken, sosyal çevrenizi genişleteceğinizi, yeni insanlarla diyalog kuracağınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hoşlandığı İş Arkadaşını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada eski iş arkadaşını görmek
Rüyamda eskiden çok sevdiğim iş arkadaşımı gördüm, onunla beraber onun evine gidiyorum, bana “tekrar beraber çalışalım” diyor ama ben onu başka bir eve götürmek istiyorum, gittiğimiz evin kapısı kilitli kapıya elimi atıyorum kapı açılıyor, evde kimse yok, orası arkadaşımın evi imiş, bunun anlamı nedir acaba?

Gerçek hayatta sevdiğim hoşlandığım çok beğendiğim biri var. Fakat onun adına emin değilim oda benden hoşlanıyor mu seviyor mu diye. Bu kişiyi rüyamda, benim daha öne çalışıp ayrıldığım kuaför salonunda beraber çalışıyorken gördüm. Beraber iş yerinde çalışıyoruz. Rüyamda bunu gördüm. Lütfen yorumunuzu bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir