Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hoşlandığı Kişiyle Karşılaşmak

Rüyada hoşlandığı kişiyle karşılaşmak neye işarettir?

Öncelikle merhabalar. En yakın erkek arkadaşım ile birlikte Ankara’dayız ve bir düğüne gidiyoruz. Düğüne girdiğimi hatırlamıyorum sadece kapıdayım ve ben Ankara’da okurken hoşlandığım ama bir türlü karşılık alamadığım hatun kişi beni görmek için geliyor. Biz hatun kişi ile birlikte bir yerlerde oturuyoruz ve birbirimize sarılıyoruz, gayet masum şekilde öpüşüyoruz ve muhabbet ediyoruz. Ben sürekli şans istiyorum o olmaz diyor. Üzülmüyordum fakat onunla bir ilişki kurmak ve evlenmek istiyordum. Bana “Didim de tekrar çalışabilirim” diyordu, ben de “oraya gelirsen kesin evleniriz, bak benden kurtulamazsın” diyordum. Ama bu arada el ele tutuşuyoruz ve muhabbet etmeye devam ediyoruz.

Daha sonra bizi arabasına alıyor ve gideceğimiz yere bırakmak için yola çıkıyoruz. Bu sefer arka koltukta arkadaşım telefonla oynuyor, bize de arada sırada laf atıyordu. Hatun kişi ile birlikte biz arabada da el ele tutuşmaya birbirimize bakıp gülmeye hep devam ettik. Sonra bir dağa geldik ve yollar engebeli olmaya başladı, garip toprak bir yoldan virajı dönmeye çalışırken hatun kişi küçük bir toprak tepesine çıkarak arabanın durmasını sağladı. Yani kısmen bir kaza oldu diyebiliriz. O anda arkada arkadaşımın yanında birinin daha oturduğunu fark ettim ama yüzünü göremedim sadece sesini duydum. Daha sonra arabadan indik, sonra da uyandım.

Uyandıktan yaklaşık 2 3 saat kadar hala rüyada olduğumu sandım ve aşırı derecede huzursuzdum. Gece saat 03:36 idi ve rüyada beraber Ankara’ya gittiğimiz arkadaşımı aradım fakat geç olduğu için açmadı. Rüyadan bir kaç gün geçmesine rağmen hala daha huzursuzum. Ve garip olan bir şeyler var, bu rüyayı görürken el ele tutuşmamızı hissettim, elbisesinin tenime değdiğinde yün kazağının yüzüme değdiğini hissettim ve en garibi kokusunu hala anımsıyorum. Bu ilk kez başıma geldi ve sebebini bu kadar derin neden ve nasıl olduğunu da merak ediyorum, teşekkür ediyorum şimdiden. 24, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada hoşlandığı kişiyle karşılaşmak yorumu

Değerli arkadaşım, öncelikle rüyanı böylesine düzgün cümlelerle gönderdiğin için çok teşekkür ediyorum. Kendi memleketimizde kendi dilimize hasret çekiyoruz ve ne yazık ki toplumumuzun % 90 ı Türkçe bilmiyor ya da biliyor şımarıklık, zamansızlık veya başka bir sebeple Türkçe’ye benzeyen acayip lisanlar kullanıyorlar.

Görmüş olduğun rüyada; Ankara’da olmak, düğüne gitmek, hoşlandığın kişiyi görmek, engebeli yollardan geçerek dağa çıkmak, küçük bir kaza geçirmek, arabada bir kişinin daha olduğunu sonradan fark etmek gibi bir çok olay geçmekte. Ancak rüyanın ana teması hoşlandığın kişiyi görmek, onunla sohbet etmek, el ele tutuşmak ve birlikte güzel vakit geçirmektir ki bunların kısa ve net açıklaması; gerçek hayatında içinde bulunduğun bir ilişkinin yapacağın küçük bazı düzenlemeler ile büyük bir mutluluk ve memnuniyet getirecek hale getirebileceğini ve ilk adımı senin anman gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyadaki diğer olaylar ve unsurlar senaryoyu zenginleştirmek ve güçlendirmek için oluşturulmuş görüntülerdir. Başarılar ve mutluluklar dilerim.

“Rüyada Hoşlandığı Kişiyle Karşılaşmak” için 5 yanıt

Merhaba. Ben dün gece rüyamda yolda yürürken aniden köşede hoşlandığım çocukla karşılaştım ve karşılaştığımda o bana gülümsedi ve bende gülümsedim ve yürümeye devam ettim. Bu kadardı rüyam. Cevabını çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Büşra merhaba, rüyanı merak ettiğin kadar okuduğunu anlamaya çalışsan, karşındaki yazıya sadece bakmasan da biraz okusan çok daha başarılı olabilirsin. Düşün bakalım ben ne demek istedim.

Benim bir sevdigim var onu iki aydir görmüyorum, ruyamda onunla karsilasiyorum gidip boynundan sariliyorum, o da bana sariliyor, benim yanimda arkadaşım var sonra arkadasima sariliyor ama onu yanagindan öpüyor birde, bunun anlamini rica etsem.

Merhaba, rüyamda yıllar sonra kendi işyerimi açmak için gereken ikametgah belgesini almak amacıyla gittiğim bir yerde hoşlandığım çocuğun müdür olduğunu ve belgeyi ondan almam gerektiğini gördüm. 30lu yaşların başındayız ikimizde muhtemelen ve üzerimde gri renkte resmi kıyafetler olduğunu gördüm. Bu rüyanın anlamı nedir? Simdiden Teşekkürler.

19- Kadın- Öğrenci

Merhaba ben yolda yürürken birden hoşlandığım çocuk ile karşılaşıyorum.ve diyorum ki ise bak sürekli karsilasiyoruz.daha sonra beraber yürümeye basliyoruz.o bana diyorki konser var gelir misin sana da bilet alayım mi.Bende bakarız düşünürüz derken elimi tutuyor yavaşça ben bu ne demek derken icimde olanları artık açmam gerekiyor diyor.Bende diyorum ki biz 2 gündür yakınız sadece 2 gün de mi oldu.diyorum ve ruya bitiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir