Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hoşlandığı Kız Tarafından Öpülmek

Rüyada hoşlandığı kız tarafından öpülmek neye işaret eder?

Öncelikle merhabalar. Rüyamı anlatmadan evvel bulunduğum durumu açıklayayım. Çok samimi bir arkadaşım bir süredir bir kızdan hoşlanıyordu ve de ona açıldığında kız o şekilde duygular beslemediğini belirtti. Bu olaydan iki hafta kadar sonra ben de aynı kızdan hoşlandığımı fark ettim. Duygularımı ne arkadaşıma söyleyebiliyorum ne de hoşlandığım kişiye. Hiç bir şey yapamadan elim kolum bağlı şekilde beklemek durumundayım şu anda.

Rüyamda ise; ben, hoşlandığım kişi ve bir arkadaşım aynı masada oturuyoruz. Sohbet sırasında arkadaşım benim o kızdan hoşlandığımı ağzından kaçırıyor. Ve o anda ben arkadaşıma biraz da heyecanlanmış ve paniklemiş şekilde “Yok öyle şey. Nereden çıkarıyorsun?” gibi tepki veriyorum. Daha sonrasında hoşlandığım kişi ve ağzından kaçıran arkadaşım masadan kalkıyorlar. Bir süre sonra tekrar geliyorlar, ve hoşlandığım kişi bana sarılıyor ve beni öpüyor. Kendisinin de aynı duyguları hissettiğini söylüyor bana.

Rüyamın devamında arkadaşlarımın oluşturduğu kalabalık bir gruba doğru giderken kendimi buluyorum. Grubun içerisinde aynı kişiden hoşlandığım samimi arkadaşım da var. Ve gruba doğru yürürken hoşlandığım kişinin, kendisinden hoşlanan diğer çocuğunda o ortamda olduğu için gruptan uzakta durduğunu fark ediyorum. Ve ben o ortamda arkadaşlarımla konuşurken beni izlediğinin ve oradan ayrılayım da yanına gideyim diye beni beklediğinin farkına varıyorum. Rüyam da burada sonlanmıştı. Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

Rüyada hoşlandığı kız tarafından öpülmek neye yorulur

Sevgili ziyaretçim, gördüğün rüya herhangi bir mesaj vermemekte, sadece senin içinde bulunduğun ruh halini yansıtmaktadır. Bu bile senin için önemli bilgiler vermektedir. Rüyan, içe kapalı bir genç olduğunu, kendini ifade etmekte zorlandığını, grup veya kalabalık ortamlardan sıkıldığını göstermektedir.

Belki kardeşim, belkide çocuğum yaşta bir gençsin ve bir büyüğün olarak üzerindeki durgunluğu, içe kapalı olma halini terk etmen, kendini daha iyi ifade etmenin yollarını bulman gerektiğini söyleyebilirim ve inan çok kazançlı çıkarsın. Peki bunu nasıl yapacaksın? Önce istemekle yola çıkabilirsin. Sosyal, kendinden emin, ne düşündüğünü, ne istediğini tam olarak anlatabilmenin birinci şartı bunları gerçekten istemektir.

Sonra toplum içinde bir söz hakkının olması için bir şeyler yapmalısın, bir veya bir kaç konuda çok iyi olmalısın. İnsanların iyi olduğun konuda sana yaklaşmak istemesini, seninle tanışmak, konuşmak istemesini sağlamalısın. Bu konu herhangi bir alanda ( elbette yararlı olmak şartıyla ) örneğin genel kültür, sinema, müzik, bilgisayar, spor, matematik, edebiyat, şiir, dans, yüzmek olabilir.

Bunları başarmak için çok okumalısın, araştırmalısın, öğrenmelisin ve öğrendiklerini paylaşmalısın. İnan bana hayatın hiç düşünmedin kadar güzelleşecek. Bu anlattıklarım aslında çocukluk yıllarında aileler ve ilk öğretimde verilmeli. Ancak ne yazık ki çoğu zaman o yıllarda bunlar yapılamıyor.

Rüyada öpülmek, öpüşmek konusunda bilgi vermek gerekirse rüyada öpülmek rüya sahibinin aşk, sevgi, huzur, uyum arayışı içinde olduğunu temsil eder. Ayrıca rüyada hoşlandığı kişiyi görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Hoşlandığı Kız Tarafından Öpülmek” için 2 yanıt

Rüyada hoşlandığı kız ile nişanlanmak neye işarettir
Hoşlandığım kız ile nişanlandığımı gördüm. rüyamda nişanlanıyordum ve hoşlandığım kız bana orada laf atıyordu, beni küçük düşürüyordu. Gerçek hayatımda ben bu kıza ondan hoşlandığımı dile getirdiğim zaman “seni tanımam lazım” diyerek “ileride belki” cevabını verince bende konuyu kapattım, kız sonra bana tekrar tekrar mesaj atsa da değişen bir şey olmadı ama onu rüyamda gördüm Rüyada hoşlandığı kız ile nişanlanmak neye yorulur ne anlama geliyor?
Name: yusuf
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:19
Medeni durumunuz:BEKAR
Şu anki ruh haliniz:umutlu
Subject:sevgili
Anahtar kelimeler: nişanlanmak

Yusuf selam,
Gördüğün rüya, uyanık hayatında bazı şeylere dikkat etmezsen sıkıntı ve üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir