Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Hoşlandığı Çocukla Fasulye Ayıklamak

Rüyada hoşlandığı çocukla fasulye ayıklamak nedir?

Hoşlandığım çocukla oturmuş beraber taze fasulye ayıklıyoruz. Kendisiyle çok uzun zamandır konuşmuyoruz ve ben ona sesleniyorum. Yüzüme çok şaşırmış bir şekilde bakıyor. Gülüyorum, fasulyenin dışını soyup soymadığını soruyorum. o da “ben soymadım” diyor. taze fasulyenin dışı yeşil fakat içinde kırmızı rengi de vardı azar azar.

Rüyada hoşlandığı çocukla fasulye ayıklamak yorumu

Merhaba, rüyada hoşlandığın birini görmek güncel bir ilişkinin kimi küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgeler. Bu konuda rüyada hoşlanmak sayfasında daha ayrıntılı açıklama okuyabilirsiniz.

Rüyada fasulye görmek ruhun ve ölümsüzlük sembolüdür, ayrıca doğurganlık ile ilgili mesajlar verir.  Rüyada fasulye ayıklamak veya fasulye temizlemek nimete kavuşmak ailenizin rızkını artırmak için çaba sarf ettiğinizi ve bunu başaracağınızı simgeler. Bu bilgiler ışığında içinde bulunduğunuz ruh halini göz önüne alarak değerlendirmeniz yapmalısınız, bakınız rüyada fasulye görmek sayfası.

“Rüyada Hoşlandığı Çocukla Fasulye Ayıklamak” için 2 yanıt

Rüyada önceden hoşlandığı çocuğu görmek neye işarettir
Merhaba,
Ben rüyamda önceden hoşlandığım çocuğu gördüm. Bu çocuk bizim okuldan şu ana kadar hiç konuşmadığım birisi. Rüyamda babamla halamların evine gidiyoruz. Arabadan iniyorum bir araba daha geliyor ve arabadan o çocuk iniyor annesi ve babası da var. Benim onu orada görmem normalde şaşıracağım bir durum olmasına rağmen rüyamda şaşırmıyorum. Yanıma doğru geliyor, annesi babası da yanında duruyor. Ben onun annesini babasını normalde hiç görmeme rağmen rüyamda gördüm. Annesine beni tanıtıyor, bizim okulda falan diyor, adımı söylüyor. Sonra bende hoş geldiniz diyorum annesinin elini öpüyorum, babasına da hoş geldiniz diyorum. Babası biraz bana bakıyordu. Sonra annemde vardı halamgilde oturuyorduk öyleydi.
Rüya 15 Kadın Bekar Öğrenci Mutlu

Merhaba,
Bu tür rüyalar genellikle 13 – 18 yaşlar arasındaki gençler tarafından görülen ergenlik rüyaları olup, bir anlam taşımaz ve yorumlanmazlar.
Dilersen rüyada hoşlandığı kişiyi görmek rüya tabirleri sayfasını inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir