Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hoşlandığım Erkek Annemin Kucağına Oturdu

Rüyada hoşlandığım erkek annemin kucağına oturdu, bu nedir?

rüyamda anneannemlerdeydik. ben bir koltukta uzanıyordum annem ise tekli koltukta oturuyordu. hoşlandığım erkek geldi. üstünde mavi tişört vardı ve içine de başka bir mor tişört giymişti. sonra gitti annemin kucağına oturdu ve annem onu “oğlum” diye sevdi. 24 Mayıs 2012, 18:13

Rüyada hoşlandığı erkeğin annenin kucağına oturması yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya manevi hayatınızla ilgili mesajlar verirken, iç dünyanızda kimi çalkantılar yaşamakta olduğunuzu, yaptığınız bir şey veya işlediğiniz günahlardan dolayı vicdan azabı çektiğinizi temsil etmektedir.

Öte yandan rüyada hoşlandığı erkeği görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında yapacağı ufak tefek bazı değişilikler ile yaşamını daha mutlu edici hale getirebileceğini ifade eder.

“Rüyada Hoşlandığım Erkek Annemin Kucağına Oturdu” için 2 yanıt

Rüyamda evli erkek kuzenimi gördüm,iki tane çocuğu var,ben bekarım. Gördüğüm rüyada kendimce çok garip;ben otururken kuzenim ayağımdan tarafta göğsüme doğru uzanıp (biraz buluzumun önü açık) hem bakıyor,hem de yüzünü dayıyor hissediyorum, o sırada çekilirken arkasından iki çocuk onun yaklaştığı gibi yaklaşıyor, çocuklardan biri yaslanırken kuzenim çekilerek gögüslerimin güzel olduğunu çocuklar da dayanamadı diyerek gidiyor ve arkasından ona bakıyorum ardından göğsüme bakarak güzel olduğunu hissediyorum ve çocuklara bakıyorum (gördüğüm çocukların ikisi de erkekti sanırım,kendi çocuklarımı onu da benzetemedim) Şimdiden teşekkür ederim,kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir