Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hoşlandığın Birinin Elini Öpmek

Rüyada hoşlandığın kişinin elini öpmek neye delalettir?

Rüyada el öptüğünü görmek. Rüyamda hoşlandığım kişinin elini öptüğümü gördüm, bu neye işarettir?

Yaş :30
Cinsiyet :Erkek
Meslek Satış
Medeni Hali Bekar

Rüyada hoşlandığın birinin elini öpmek tabiri

Rüyada hoşlandığınız birinin elini öpmeniz sizin sevgi, huzur, uyum, saygı ve hoşgörülü yanınızı işaret etmektedir. Rüyayı görmenizi takiben bir kaç gün içinde bu kişiyle karşılaşır ve onun elini öperseniz sizin ve hoşlandığınız kişinin duyguları kesin demektir ve ilişkinize korkmadan devam edebilirsiniz. Gerçek hayatta El öpme gerçekleşmezse kendinizi ifade etmekte, duygularınızı açmakta acele etmeyin ve hayallerinize ulaşma konusunda kısa bir süre bekleyin.

“Rüyada Hoşlandığın Birinin Elini Öpmek” için 5 yanıt

Rüyamda iş arkadaşlarımla beraber eğlenceli bir ortamda idi. Herkes eğleniyor, dilediği gibi yemek yiyordu. O sırada sevdiğim kişiyi gördüm. Bir mutluluk kapladı bedenimi ona doğru koştum ve boynuna atladım. Bu kişi benim arkadaşım ama gerçek hayatta fazlasıyla samimi olduk. Boynuna atladığım gibi beni kucakladı ve beni yanaklarımdan öptü, ben de onu öptüm, birbirimize sarıldık ve bana aşk sözleri söyledi. O esnada iş arkadaşlarımız bunu görmüşlerdi. Benimle dalga geçmeye başladılar. Çok sinir olduğum bir arkadaş bu konu üzerinden dalga geçiyordu, bunalmıştım ve dışarı çıkmıştım. Yine karşıma o çıkmıştı ve yanında biri vardı. Beni takip eden biri. Sonra oradan uzaklaşarak içeri girdim. Gıcık olduğum arkadaşın bir defteri vardı ve bazı isimler bulunuyordu defterinde. Bir iki kişinin adları dikkatimi çekmişti. Bu kişilerin ikisi de arkadaşımdı. Biri benden hoşlanıyordu, diğerini de zamanında ben sevmiştim. Şu anda hoşlandığım kişiyi de defterine geçirdi ve güldü. Hoşlandığım kişi bu durumlara fazla bir şey demiyordu ama sinir olduğum kişiyi uyarmıştı. Bir arkadaş da numaramı isteyince bozulmuştu biraz. Onun beni sevdiğinden emin değilim. Hoşlandığın kişiyi öpmek ne anlama geliyor olabilir?
20, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz.

Hayalperest selam,
Sitemizi beğendiğin / paylaştığın Facebook sayfası adresini hatalı göndermişsin.
Kontrol edip, yeniden gönderdiğinde cevap verilecektir.

Selam. Rüyamda hoslandigim bir adam, elimi öpüp, sonra uzanip başını dizimin üstüne indirip gülümsedi, bu ne demek.

Rüyamda hoşlandığım adamın elini tutum ve öptüm sonra onunla merdivenden yukarı beraber çıktık annemler de bizim önümüzden çıktılar ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir