Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Hoşlandığın Erkeği Görmek

Rüyada Hoşlandığın Erkek Neye İşarettir?

Selam, ben 5 yıldan beri evliyim, bu evlilikten önce hoşlandığın birisiyle çıkmıştım, onu canımdan çok seviyordum ama ilişkimiz bitmek zorunda kaldı. Zaten o kişi de şu an evli. Bu akşam rüyamda o çok hoşlandığım erkeği rüyamda gördüm. Hoşlandığım kişi bizim evdeydi, yanında kızı vardı ve sanki o bacağından sakatlanmıştı, ben sürekli kızını alıp uyutmaya, susturmaya çalışıyorum, öpüyorum falan ve sürekli babasını takip ediyorum ne yapıyor? nasıl? diye. Bunların anlamı nedir?

Rüyada Hoşlandığın Erkeği Görmek Tabiri

Hülya selam, rüyanızın ana unsuru eskiden hoşlandığınız kişiyi görmüş olmanızdır. Normal halde rüyada eskiden hoşlandığı birini görmek boş şeylerle, size fayda getirmeyecek düşüncelerle vakit kaybetmemek gerektiğine yorumlanır.

Ancak siz şu anda evlisiniz ve halen evli olan bir kadının rüyasında eskiden hoşlandığı erkeği görmesi o kadının şu anda evlilik yaşamında yolunda gitmeyen bir şeyler olduğuna delalet eder. Evli kadının rüyada eski hoşlandığı adamı görmesi alternatif olarak gerçek hayatta kişinin bir yalnızlık duygusu içinde olduğunu ya da yalnız kalma korkusu yaşadığını simgeleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir