Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada hudut görmek

Rüyada hudut görmek neye işaret eder?

hudutRüyamda huduttayım, hudut duvarı vardı. O duvarın ön kısmında baştan sonuna kadar pek çok şelale vardı. Ancak şelalelerin hepsi de aynı büyüklükte ve tamamı birbirinin aynısıydı. Hududun sonunda açık mavi bir deniz vardı. Tam olarak söylemek gerekirse şelalelerden akan tertemiz sular ileride denize dökülüyordu, bende  öylece bakıyordum. Sonra birden bire hudutta bir binaya giriyorum, herkes yatıyor, bitişik bitişik yataklarda yatıyor, herkesin üzerinde beyaz bir yorgan var, çarşafları da kılıfları da beyaz, Orada yaklaşık iki yıl önce tanışıp bir yıl arkadaşlık etiğim ve bir yıldır da hiç görmediğim eski sevgilimi görüp onun yanına gidip yatıyorum, orada uyanıyorum. Bu ne demek?

Rüyada hudut görmek yorumu

Sema merhaba, Rüyada hudut görmek hedeflerine giden yolu kısıtlayan ve engelleyen ya da büyümenize gelişmenize mani olan bir şeyler olduğunu simgelerken ülke sınırı, ülkenin sınırlarını görmek aynı zamanda bu engelleri aşmak için yeni bir şeyler yapmak gerektiğini ifade etmektedir. Rüyada huduttan geçtiğini görmek hayatınızdaki engelleri birer birer aşmakta olduğunu, hedeflerine doğru hiç ara vermeden ilerlemek gerektiğini temsil eder.

Rüyada şelale görülmesi sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder, şimdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif düşüncelerinizden kurtulduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda başarmak istediğiniz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir. Rüyanızda gördüğünüz deniz bilinç altından gelen güçlü sinyalleri temsil etmekte, bunların farkında olmak, onlara kulak vermek gerektiğine işaret etmektedir. Eski sevgilini görmen ise yaşamakta olduğun bazı pişmanlıkları anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir