Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hukuk Bürosu Görmek

Rüyada hukuk bürosu ne demek?

Merhabalar, ben eski sevgilimin kocasıyla boşandığını gördüm, rüyayı anlatayım. Bir hukuk bürosunda oturuyoruz, yanımda eski sevgilimin kocası ve bir bayan avukat var, öylece sohbet ediyoruz, sonra eski sevgilimin kocasına “sen boşanıyor musun” diyorum “evet ama diğer eşimle” diyor.
Sonrasında masamıza başka bir bayan avukat gelip eski sevgilimin kocasına “hayırlı olsun efendim, boşandınız” diyor, sonrasında eski sevgilimin kocası masadan kalkıp gidiyor, daha sonrasında eski sevgilim yanıma geliyor öylece onu alıp bir yerlere gidiyorum, onu çok özlediğim halde özlemimi dile getiremiyorum, sarılmak istesem de bir türlü sarılamıyorum, zaten daha sonrasında uyandım, lütfen bu rüyanın anlamı nedir yazar mısınız?

Rüyada hukuk bürosu görmek tabiri

Rüyanızın ana teması eski sevgili olup bu konuda detaylı bilgi eski sevgili rüya analizi sayfasında yer almaktadır.

Rüyada hukuk bürosu görmek,  ihtiyat, tedbir, iş ahlakı anlamlarını simgeler. Rüyada hukuk ofisi görmek aynı zamanda şuan içinde bulunduğunuz durumdan sorumlu tutulduğunuzu işaret eder.

Rüyada hukuk bürosunda olmak, hukuk bürosunda olduğunu, hukuk bürosunda görüşme yaptığını görmek çelişkili davranışları, ihtiyatsız davrandığınızı ve iş ahlakı ile ilgili konuları çok düşündüğünüz manasını taşır. Öte yandan rüyada avukat görmek sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir