Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hükümet Görmek

Rüyada hükümeti görmek neye çıkar?

Rüyamda başbakanlıkta çalıştığımı gördüm, güya önemli bir görevim varmış ve hükümet toplantısı varmış ve bakanlar kuruluna bir sunum yapıyorum. Başbakan beni tebrik edip, kutluyor ve “bu ülkenin senin gibi başarılı gençlere ihtiyacı var” diyor. Rüyamda çok seviniyor, mutlu oluyorum. Bu neye işarettir? teşekkür ederim.

Ben 22 yaşında üniversite son sınıf öğrencisi bekar kızım. İnşallah akademik kariyer yapmak istiyorum. Bu rüyanın hayallerimle ilgisi olabilir mi?

Rüyada bakanlar kurulu görmek tabiri

Sevgili Gamze, öncelikle bu iç açıcı harika rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Yıllardır eski sevgili, havadan para kazanma, yeni cep telefonu aldığını görme rüyalarından içime fenalık gelmişti ve “neden bizim gençlerimiz; bilim insanı olduğunu, buluş yaptığını, uzaya gittiğini görmez” diye isyan ediyordum ki buna sitede şahit olabilirsiniz. Hayatın boyunca başarılarının sürmesini temenni ediyorum.

Rüyada hükümet görmek uyum sembolüdür, bakanlar kurulu yani hükümeti görmek organizasyon, düzen, tertip, kontrol, iş bölümü ve işbirliğini simgelerken aynı zamanda rüyayı gören kişinin bu konulardaki yeteneği sayesinde başarıya kavuşacağını, kariyer basamaklarını hızla çıkacağını ifade eder. Rüyada kabine toplantısı, bakanları bir arada görmek gerçek yaşamınızda işlerinizi daha planlı, programlı yürütmeniz sayesinde sorunları daha kolay aşacağınızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir