Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hülya Avşar’ın Kızını Görmek

Rüyada Hülya Avşar’ın kızını görmek neye delalet eder?

Ben gerçek hayatta eşimle ayrıyım. Fakat ben ayrılmak istemiyorum. Bunun için rabbime dua ediyorum. Rüyamda Hülya Avşar ı gördüm. Benim kızım Hülya Avşar’ın kızıyla geziyorlar. Bende kızları takip ediyorum. Geniş bir caddede yürüyorlar. Sonra Hülya Avşar fast food dükkanı açmış bakıyorum dükkanın içinde insanlara yapılan yiyeceklerden dağıtıyor. Benide çağırıyor. Bende kızların peşinden gidiyorum bir apartmana giriyoruz.

Alt katta Hülya Avşar’ın kızının erkek arkadaşı varmış, merdivenden iniyoruz, kapı açık, kapının dış tarafına masaya kahvaltı hazırlamış. Bende beyaz bir tabakta zeytin götürüyorum. Birde azıcık acı sos ve mayonez götürüyorum küçük beyaz bir tabağın içinde. Yorumlarınızı bekliyorum. Hayırlı günler.

Rüyada Hülya Avşar’ı görmek tabiri

Rüyada Hülya Avşar'ın kızını görmekRüyada Hülya Avşar sevinçleri simgeler. Özel yaşamınızda hoşgörü, duygusallık ve tadılmamış zevkleri bulacağınız yeni bir dönemin başladığını işaret eder. Onun kızını görmeniz ve senin kızınla birlikte rüyadaki rolü, onunda bu yeni dönemde mutlu olacağını ifade etmektedir.

Onun fast food dükkanı açmış olması hayırlı ve uğurlu gelişmelere vesile olacak bir ortaklığa yada bir araya gelmeye işaret eder. Bu bir iş ortaklığı da olabilir, bir evlilik ya da bir araya gelmeyi gösterebilir.

Rüyada zeytin görmek çok iyidir ve hayra yorulur. Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız manası taşır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin hayatında adeta olağanüstü gibi güzel gelişmeler olacağını gösterir, yakında güzel haberler alacağına rivayet edilir ve kendine gelecek bir iyilik ve hayra delalet eder. Aynı zamanda tabağın beyaz olması aydınlık ve hayırlara işarettir. Zeytinin yanındaki az miktarda acı sos ise hayatınızda monotonluktan uzaklaşıp, yaşamınıza yeni lezzetler katacağınız günleri işaret etmektedir. Rüyada sos görmek, sos yemek, sos kullanmak, yemeği soslamak genel anlamda yaşamda farklı renkler ve lezzetler tatmak gerektiğini, bilgelik ve zeka anlayışınızı temsil eder. Rüyada mayonez görmek kişisel bir ilişkinin bitişini ve bundan duyulacak büyük pişmanlık yaşamaya işaret eder, korkunç bir hata yaptığını pişman olduğunda anlayacağını gösterir.

“Rüyada Hülya Avşar’ın Kızını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kızına iyi bakmak ne demek?
Ben evli erkek şöförüm. Rüyamda tanımadığım bir kadın, kızına iyi bakmamı, isteklerini yerine getirmemi istiyor. Rüyamın anlamı nedir?

Rüyanız, sizin iyiliksever, yardımsever, dürüst, iyi bir insan olduğunuzu işaret ediyor. Hep böyle kalmalı insanların sevgi ve saygısını, takdirini kazanmaya devam etmelisiniz mesajı vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir