Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hurdacı Görmek

Rüyada hurdacı görülmesi neye delalettir?

Rüyada hurdacı görmekGördüğüm rüya şöyleydi; yağmurlu havada geceleyin araba kullanıyorum, araçta yanımda babam ve arkada annemle kardeşim oturuyor, birden bire otomobilin arka sağ tekerleği asfaltın dışına düşüyor, orada kota farkı var ve biz kaza yapıyoruz, araç parçalanıyor, arabanın ön sağ kapısı açık, babamı yarı vücudu dışarıda bir şekilde duruyor, ayak bileğinin olduğu yerden ayağı kırılıyor, fakat kan çıkmıyor. Annem, ben ve kardeşimde bir şey yok.

Kaza yerinde ambulans beklerken ilk önce bir hurdacı geliyor “bu arabanın enkazına kaç para istersin” diyor. ben hem şaşırıyor hem de kızıyorum “kardeşim sen nereden çıktın, biz can derdindeyiz sen para derdinde” diyorum. Çok korkmuş bir şekilde uyandım 2 gün oluyor hala etkisindeyim.

Rüyada hurdacı görmek yorumu

Alp selam, rüyada gece araba sürdüğünü görmek sizin içine kapalı bir ruh hali içinde bulunduğunuzu ya da çevrenizle iletişim konusunda kimi sıkıntılar yaşadığınızı temsil eder. Bunun başka bir rüya tabiri de kafanızda sanki birine yük olduğunuz düşüncesi olduğunu gösterir. Daha fazla sorumluluk alarak daha bağımsız olmak ve duygudan kurtulmak istediğinize işaret eder. Rüyada kazada kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir. Kaza geçirdiğini görmek bu rüyayı gören kişinin yaşamında değişimler olacağına yorumlanır.

Rüyada hurdacı görmek rüya sahibi kişi için yenilenme sembolüdür ve kişinin daha önceden kullandığı ve ona o zamanlar fayda sağlayan bazı şeylerin artık modasının geçtiğini ve kendine yeni yöntemler bulacağına işaret eder. Hurdacıya bir şey satmak önceden kullandığınız ve artık bıraktığınız bazı şeylerin bugün işinize yarayabileceğini, onun için önemli bazı şeyleri muhafaza etmek gerektiğini ifade eder. Hurdacıdan bir şey aldığını görmek rüyayı gören kişinin anılarından bir an önce uzaklaşıp günü yaşaması ve geleceğe bakması gerektiğini temsil eder. Rüyada hurdacı olduğunu görmek kişinin gerçek hayatında maddi sıkıntılarını aşmak için yanlış şeylerle uğraştığını ve bu yüzden hem zaman kaybı yaşadığını hem de gereksiz yere üzüntü yaşadığına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir