Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Hurdalık Görmek

Rüyada hurda deposu görmek nedir?

Çok garip bir rüya bana normal hayatta tedirgin hissi yarattı. Rüyamda hurdaların olduğu ağaçlık bir yerde kaçıyordum, bir garaj gibi demir yığını gibi bir yerde kaldım. Beni oraya kaçırmışlardı. Bir kadın bana yanaştı, yani gidemezsin tavrı vardı ve bana iyi davranıyormuş gibi kandırarak ani hareketle özel bölgeme doğru bir şeyi hızlıca itti ve hissettim. Sonra korkudan tüm kuvvetimle ıkınmak gibi bir hisle ittim, o şeyi elime aldığımda koyu kırmızı bir elma olduğunu gördüm.

Korktum “ya bana bir şey olduysa” diye, sonra ufak kan peltesi gördüm. Korkuyordum orada sonra bir an güneşli yaz günü gibi aydınlık bir yerde anne ve babamı gördüm, babam ne diyeceğimi merakla bekledi ve korkudan kan geldiğini ve elmayı diyemedim. Lafı dolandırdım, söyleyemedim. Son iki gün o kötü yere geri dönmem gerekmiş. Kadının birine soruyorum “dönersem bana bir şey olur mu?” diye, bana erkek isimleri sayıyor “dönersen büyük ihtimal seni öldürürler” diyor. Gerçek hayatımda önceden çalıştığım 10 günlük fuar işi imiş gibi bir hisse kapılıyorum “son iki gün gitmem, iş ağır” diye kendi içimden düşünüyorum ama aslında öldürecekler korkusu içimde, geri dönmeyeceğim diyorum ve uyanıyorum. 27, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada hurdalık görmek tabiri

Rüyada hurda deposu görmek hurdalık görmek korku, hayal kırıklığı temsil eder, öfkenizi içinizde sakladığınızı gösterir. Ayrıca ve eski inançları, İptal edilen davranışları, eski alışkanlıkları gösterebilir.

Rüyada kaçırıldığını görmek, birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurtulmak, kaçma ihtiyacı hissetmek mesajı verir, aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir olarak rivayet edilir.

Rüyanın devamı ise kendi özel dünyanızda yaşamakta olduğunuz gizli endişe ve korkuların açığa çıkmaya başladığını ve bunların sizi rahatsız ettiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir