Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Husky Köpek Görmek

Rüyada husky köpek görmek nedir?

Sibirya kurdu, Merhaba, Rüyamda arkadaşımın kızını sabah 06:00’da kalkıp hava alanına götüreceğim ama bir uyanıyorum saat 07:00 falan olmuş. Arkadaşımın kızı bize gelmiş, ablamın arkadaşları da var ve ben bir tanesi ile konuşuyorum. Saate bir bakıyorum 08:00 olmuş hemen arkadaşımın kızının yanına gidip “saat 08:00 olmuş neden haber vermiyorsun” diyorum. Beraber çıkıp arabaya (arabanın rengi siyah)biniyoruz.

Poğaça almak için ben bir yerde duruyorum. Pastahane kalabalık ama poğaçaların dışarıda ayrı bir yerde satıldığını görüyorum ve “neyse burası kalabalık değilmiş” diyorum. Benden önce bir adam var ve pastırma almaya çalışıyor ama dakikalarca adamı bekliyoruz. En sonunda dayanamıyorum ve poğaça satan adama bağırmaya başlıyorum, “ne biçim satıcısın bu adam zevkine göre pastırma alacak diye bizi bekletmek zorunda değilsin” deyip tezgaha vuruyorum. Adam hemen benim alacaklarımı veriyor ama bir bakıyorum paralarımı arabada çantamda bırakmışım. Hemen arabaya dönüyorum bir bakıyorum çantam, arabada dış bir bölüm varmış orada duruyor. Arkadaşımın kızına “neden burada bıraktın çantamı ya biri alıp gitseydi” diye kızıyorum, O da “zaten birisi geldi yerini değiştirdi” diyor.

Bu arada O önde oturuyor ve elinde de tasmasından tuttuğu Rus Kurdu bir köpek var. Gözleri masmavi. Arka koltuklara bir bakıyorum her taraf çamurlu pati izi ama çamurlar kuru. Köpek arkadaşının köpeğiymiş ve almaya gelecekmiş. Tam ben poğaçalar için dükkana giderken arkadaşları gelip köpeği alıyorlar. Bu arada yağmur yağmış, yerlerde su ve çamur var. Ben sulara ve çamurlara basmamaya çalışarak poğaçaları almaya gidiyorum. Rüyada bulunduğum mekan loştu. Sonrasını hatırlamıyorum. Sanırım burada uyandım.

NOT:(Bu rüyayı gördüğümde gerçekte de arkadaşımın kızını hava alanına götürecektim, geç kalmamam ve uyanmam gerektiğini düşünerek yatmıştım gece.)

Takma isim : Ruz
Yaşınız : 41
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Nişanlı – sözlü
Ruh haliniz : Gergin, iç sıkıntısı var
Anahtar kelime : Çamur, Köpek, Araba, Loş Ortam, Poğaça almak, pastırma, Rus kurdu, Sibirya kurt köpeği

Rüyada husky köpek görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya büyük ihtimalle içinde bulunduğunuz ruh halinin yansımasını göstermekte; telaş, gerginlik, unutkanlık, yorgunluk. Rüyanızda geçen geç kalmak, poğaça almak, pastırma alan adam, paranızı araba da unutmanız, çantanın yer değiştirmesi olayları tek başlarına bir mesaj vermemekte, üst satırda yazdığım ruh halini tanımlamakta, telaş, gerginlik, unutkanlık, yorgunluk durumlarına stresin sebep olduğunu, yaşamınızda ezici bir stres altında olduğunuzu, derhal bu strese neden olan şeyleri tespit edip onlardan kurtulmanın çarelerini aramanız gerektiğini simgelemektedir.

Rüyanızda tek başına bir anlam taşıyan tek unsur Rus kurdu olup; Rüyada husky köpek görmek, Sibirya kurdu, Rus kurt köpeği, Gerçek yaşamınızda kimi koruyucu güçlerin size hayatta ilerlemek için yardımcı olduğunu belirtir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Husky Köpek Görmek” için bir yanıt

Rüyada husky köpek, Sibirya kurdu görmek Gerçek yaşamınızda sizi bazı koruyucu güçlerin size hayatta ilerlemek için yardımcı olduğunu belirtir.
Rüyada tilki görmek etrafınızdaki insanlara dikkat etmelisiniz. Size zarar verebilecek insanların olduğuna işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir