Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Huzur Görmek

Rüyada huzurlu olmak neye işaret eder?

Evli değilim rüyamda eski sevgilimden hamile olduğumu görüyorum. İçimde bir endişe var ama aynı zamanda inanılmaz bir huzur. Tuhaf ama annem bile sorun çıkarmıyordu hamile olduguma. Eski sevgilimle çok huzurlu, çok çok aşığız. Sonra bir anda ben ondan ayrılıyorum ve cocugumu yalnız mı büyütsem aldırsam mı ama aldıramam kıyamam aslaaa diye düsünüyorum. Bu arada annem hep destekliyor beni bana “korkma bir şey olmaz” diyor. Bunlar yaşanırken bir endişe var bende ama aynı zamanda inanılmaz bir huzur.

Karnım biraz büyümüş ve ona her dokunduğumda hissediyorum bu huzuru. Sonra bir evdeyiz annemle akrabalarımızı ailemiz ve eski sevgilimin ailesinin bulunduğu bir ev ortamı herkes mutlu herkes huzurlu. O evde bir küçük bir teras var oraya çıkıyorum ve o kadar güzel bir manzara var ki masmavi deniz turquaz tertemiz dalgalı. Sonra tekrar annemin ve akrabalarımızın olduğu odaya geçiyorum ve komşu kurban kesmiş bize de getirdi diyor.

Poşetten kurbanlık inek yavrusu çıkıyor vücudu daha tüm ama derisi yok. Küçücük ve çok tatlı. Güya komşu kurbanı bize göndermiş. Normalde korkunç gibi geliyor anlatınca ama hiç öyle değildi garipsemiyorduk hiç birimiz hala huzurluyduk aslında. Hep tuhaf bir huzur var içimde ama endişe de var. Ailemde bir kişi var uzaktan akraba o kisi yanıma yaklaşınca beni güldürüyor mutlu ediyor ve endişe gidip sadece huzur kalıyordu. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada huzurlu olduğunu görmek yorumu

Sevgili beyazmelek, ilk kez böyle bir değişik rüya ile karşılaşıyorum. Gördüğün rüyada bir çok unsur var; hamile olmak, sevgiliden ayrılmak, güzel manzara, masmavi deniz, kurban görmek ama hepsinin sonu huzur, hep huzurlu olmak, sürekli huzurlu olduğunu görmek. Bu durum huzur konusunda çok önemli bir mesaj vermekte, hakkında çok önemli bir konuya işaret etmektedir.

Rüyada huzurlu olmak, huzurlu olduğunu görmek duygusal bir konu ya da yaşadığınız bir iç çatışma için bir karar verdiğinizi ve buna son vereceğinizi gösterir. Alternatif olarak, fırtına öncesi büyük bir sessizlik işaret edebilir.

“Rüyada Huzur Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda hocam bana sarılıyordu ve “keşke daha önce karşıma çıksaydın, neden onu seçtim ki” diyordu, onu derken sevgilisini kastediyor ben bana sarıldığında çok huzurlu hissettim. 16, Kadın, bekar, öğrenci.

Aleyna merhaba, görmüş olduğun rüya tam bir masum gençlik rüyası olup sadece senin şu anda güvende olmak, kendini güvende hissetmek, güvendiğin birinin kanatlarının altında olmaz özlemini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir