Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada huzurlu olmak

Rüyada huzurlu olmak neye delalettir?

Rüyamda Kenan İmirzalioğlu nu gordum, karisik ve kasvetli bir ortamdayim fakat ortami tam olarak izah edemiyorum, sanki bir yangin olmus da herkes oraya buraya hafiften kosturuyorlar.

Ben de saskinim ve guvensiz hissediyorum kendimi, birden kenan irmizalioglu hafifce bana gulumsuyerek yanima geliyor, agbi kardes oldugumuzu anliyorum. Beni sirtina aliyor, boyu oylesine uzun ki herkesi oldukca asagida goruyorum neredeyse ben sirtindayken, ben ve kendisi yon bulmak icin ,cikis bulmak icin birbirimize yardim ediyoruz, bir yandan da o ortamdan cikmaya calisiyoruz, ben halen sirtindayim. İcim oyle huzurlu ve oylesine güvenli oldu ki anlatamam size ve kendi kendime iste diyorum sonunda guvenecegim birisi cikti diyorum ve cok mutlu oluyorum.

Kenan irmizaoglu surekli kendinden emin bir sekilde bana gulumsuyordu..normal hayatimda da ablam ve agbilerim var…ama yurt disinda oldugumdan bir yararlari yok bana..cok yanliz bir insanim…guvenecegim de hic kimsem yok

Rüyada huzurlu olmak nasıl yorumlanır?

Huzurlu olmak, rüyada huzurlu olduğunu görmek dolu dolu bir yaşamı gösterir, yaptığınız şeyden keyif ve neşe alacağınızı işaret eder.

Birinin sizi sakinleştirmeye çalıştığını görmek eğer duygularınızı kontrol edemezseniz birçok başarısızlık yaşayacağınızı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir