Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Hz Halime’yi Görmek

Rüyada Hz Halime’yi görmek neye çıkar?

Rüyamda yatağıma oturan, etrafa nur saçan beyaz örtülü bir kadın oturuyordu. Bana artık Hz Halime, benimde süt annem olacağı söyleniyor. Yüzünü göremiyorum. Acaba ne demek? Rüya unsurları: nur saçmak, nur saçan birini görmek, örtülü kadın, süt annesi. Yas 30 bayan evli ev hanimi. 08 Şubat 2010, 19:13

Rüyada Hz Halime’yi görmek nasıl yorumlanır?

Değerli okurum, etrafına nurlar saçan, nur yüzlü kadın aslında senin gerçek hayatında aydınlık bir döneme girdiğini, acı ve dertlerin sona erdiğini, önünde ferah bir dönem olduğunu ifade etmektedir.  Lütfen rüyada nur görmek sayfasını inceleyin.Hz. Halime olarak tarihte sevgili Peygamberimizin süt annesi akla gelir. Rüyanız oldukça hayırlı bir rüya olup, hayırlara işarettir. Hayatınızda çok güzel gelişmeler olacağını müjdelemektedir.

“Rüyada Hz Halime’yi Görmek” için bir yanıt

Selamun aleykum rüyamda bir meclise giriyorum yem yeşil daha sonra Peygamber efendimizin ailesinden hanimlarin oturdugu goruyorum ben iceri girince Hz Halime ayaga kalkiyor yanina gidiyorum ve beni iki yanagimdan opuyor cok güzel gülüyor. Arkana bak Hz Davut as kabri var onuda ziyaret et diyor gidiyorum ellerim ayaklarim titriyor dua etmeye basliyorum sevincden agliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir