Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Hz. Hüseyin’i Görmek

Rüyada Hz. Hüseyin’i görmek neye delalettir?

Rüyamda kuzenim olan Özlem ablamın evindeydim (gerçekteki evi değil). Kardeşi Öznur abla da vardı. Bana Hz. Hüseyin ile irtibat kurmam için Hz. Hüseyin’in gömleğini giydirdiler. Gömlek sarıydı ve çok saydamdı. Sonra bir insan tenine (sanırım benim tenimdi çünkü kazıdıkça canım yanıyordu.) bıçakla 3 harf kazıyacaktım. Bu harfler ortada 8 yazan 8’in üstü ve altı çizilen 8’in her 2 yanı aynı harf olan(sanırım 8 yerine s harfi her 2 yanına da m harfi yazmıştım) yazıydı. Bıçakla ilk harfi yazmaya başladım kazırken kan çıkıyordu deriden ve ben acı çekiyordum. Daha ilk harfi yazdım ve önüme başka bir pencere açıldı. Ben şuan evde yattığım odaydı. Sağ yanımda uzun simsiyah elbisesiyle Hz. Hüseyin (yüzünü göremedim) ayakta duruyordu.

Karşımda pencere vardı. Pencerenin solunda Cübbeli Ahmet Hoca duvara yaslanmış bana yan yan bakıyordu ve çok ciddiydi. Pencerenin dışında bana doğru hışımla gelen 2 atlı vardı atlar bembeyazdı. Ben o kadar korkmuş ve şok olmuştum ki bayılmışım. Ayıldığımda o 3 harfi yazmışım ve yazmak zorundaymışım zaten. Ama ilk harften sonrasını nasıl yazdığımı bilmiyorum. Sonra 1 alt kata Hz. Hüseyin’in gömleğini götürmek için indim ama unutmuşum evde gömleği. Orada benim üniversiteden arkadaşımı( arkadaşım bölüm 4.sü ben bölüm 3.süyüm aramızda çok az puan farkı vardır ve sanırım kendisi sürekli benimle rekabet ediyor ya da ben öyle hissediyorum.) gördüm o kapıyı tuttu. Ben üst kata çıkarken bir hışımla uyandım. Ben sürekli böyle garip rüyalar görüyorum çok uğraştım ama yorumlayacak birilerini bulamadım bu rüyanın yorumunu alınca diğerlerini de göndereceğim. Şimdiden teşekkür ederim. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada Hz. Hüseyin’i görmek yorumu

Rüyada Hz. Hüseyin'i görmekDeğerli arkadaşım, rüyanı gönderdiğin için teşekkür ederim ama yeni rüyalarını göndermeden önce neden bize destek vermeyi düşünmüyorsun. Bu konuda ben sana kızmıyorum, toplumun yüzyıllar boyunca alıştırıldığı ve geldiği noktanın fotoğrafı bu; alın teri dökülmeden kazanılacak bol para, cennette huriler, cennetin tapusu, aç şişeyi dön köşeyi denilerek bu günlere geldik. Bu mesajı belki sana bir faydam olur diye yayınladım ve cevaplıyorum ( aslında bu yorumu tam yapmıyorum, çünkü bize destek veren dostlarıma ayırdığım zaman azalıyor). Bu mesajı gönderdiğin sayfada aşağıdaki yazı bulunmaktadır.

5. Bizden rüya yorumu talep eden dostlarımızın sitemizi Google+, Facebook, Twitter ve benzeri sosyal ağlarda beğenmenizi, tavsiye etmenizi, yazılarımızı paylaşmanızı ya da herhangi bir web sitesinde bizden bahsetmenizi ve bu paylaşımı yaptığınız adresi bildirmenizi bekliyoruz. Bunu yapmayan kişilerin bizden hizmet istememesi rica olunur.

Hazreti Hüseyin Sevgili Peygamber Efendimizin kızı Fatıma Zehra’nın oğlu yani peygamberimizin torunudur. İslamiyetin Emevilerin eline geçmemesi çok mücadele etmiş ancak Emeviler tarafından şehit edilmiştir. Sonunda Emeviler güzel dinimizin canına okumuşlar, dinimize akla gelen gelmeyen binlerce hurafeyi sokmuşlardır. Hz. Hüseyin cesaret sembolüdür. Rüyada Hz. Hüseyin’i görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında daha cesur olması, güçlü olması ve karşılaştığı haksızlıklara karşı daha güçlü mücadele etmesi gerektiğine yorulur.

“Rüyada Hz. Hüseyin’i Görmek” için bir yanıt

Ben zaten size destek veriyorum. Bu arada herkese eşit davranıp rüyamın hepsini çok güzel yorumladığınız için çok teşekkür ederim. İşinizin hakkını ne kadar da güzel veriyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir