Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Hz. Muhammed Efendimizi Görmek

Rüyada Hz. Muhammed Efendimizi Görmek neye işarettir?

Merhabalar, bu rüyayı göreli 2 sene kadar oluyor. Rüyamda karanlık bir labirentteyim ve labirenti aydınlatan ışıklı oklar var, önümdekiler hızla labirenti aşıp gidiyorlar. Bense hızlı hareket edemeyip kalakalıyorum labirentin ortasında. Rüyamda salat-ı tefriciyeyi okumaya başlıyorum sonra hz. muhammed ( s. a. v) olduğunu düşündüğüm yani aklıma öyle geldi rüyamda, yoksa bana o olduğunu söylemedi. yanıma geldi ve beni labirentten kurtardı, sonra merdivenlerden aşağıya indik ve iki kapının önünde durduk, kendisi benim arkamda durdu ve benim seçim yapmamı bekledi. kapılardan biri karanlık diğeri ışıklı bir kapıydı.

Işıklı kapının önündeydim, açmak üzereydim ki sonra arkamı döndüm ve muhterem şahsına baktım, tabi suretini hatırlamıyorum sadece o olduğunu aklıma koyduğum zatı görüyorum. sonra o geldi beni arkasına aldı ve önce ışıklı kapıyı açtı baktı bir müddet benide göremeyeceğim bir şekilde iki kapının ortasına aldı. sonra kapadı ve karanlık kapıyı açmamı istedi. açtım ve birlikte o kapıdan girdik.

Karanlık kapıda bir pencere gibi yaklaşan yemyeşil düz bir ova belirdi sonra bir el bana bir elma verdi, o elma şekil olarak tokaya benziyordu. sonra dualar eşliğinde girdik. Bu rüyamı çok sevdim açıkçası manası ne bilmiyorum ama o kadar güzeldi ki sonu hoşuma gitti. Manasını bilen varsa anlatırsa daha da memnun olucam. Allah devamını da gösterir inşallah.

Rüyada Hz. Muhammed Efendimizi Görmek neye yorulur?

29 Ocak 2010, 18:25

Rüyanız çok değerli bir rüyadır ve bilgi, bilgelik gösterir, insanlara rehberlik etme yeteneğinizi ifade eder. Sizin bilinmeyeni bilmek arzunuzu, öğrenme hevesinizi ifade eder.

Ana temalar : sevgili peygamberimiz, labirent, karanlık, ışıklı oklar, salat-ı tefriciye, iki kapı, karanlık kapı, ışıklı kapı, yemyeşil ova, dualar.

“Rüyada Hz. Muhammed Efendimizi Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda bebeğimin kafasının arkasinda kırmızı yazıyla arapça allah muhammed yazıyordu bebeğim kız 10 aylık

Rüyada Hz Muhammed Sav
Ben bundan 3 yıl önce 13 yaşındayken rüyam aynen şöyleydi.
Rüyamda kendimi göremiyor sadece gözlerimden baktığım yeri görüyordum aynı kamera gibi, arka fon bembeyazdı ve karşımda en solda Hz muhammed sav ,onun sağında Hz isa , onun sağında Hz cebrail ve en sondada 2. abdülhamid padişah vardı ve bana bakıyorlardı yüzlerinde tebessüm vardı.
Gönderen Ahmet.

Ahmet selam,
Gördüğünüz rüya hayırlara işaret olup, bilgi, bilgelik gösterirken, güçlü bir insanlara rehberlik etme yeteneğiniz olduğunu ifade etmekte, hayatınızda büyük bir çığır açacak önemli bir toplantıya katılacağınızı ve bu toplantının iyi geçeceğine ya da değerli bir insan ile karşılacağına, Müjdeli bir haber alacağınıza, Murada ereceğine işaret etmektedir.
Bu toplantıda size avantaj sağlayacak şey, sizin atalarına, kökenlerine bağlı karakteriniz olacaktır.

Ruyada hz muhammedi gormek icin hadisi seriflerde buyurulduki: cuma gecesi 2 rekat namaz kilip her rekattinda 1 fatiha, 1 ayetül kürsi ve 15 ihlas okuyup selam verdikten sonra bana 1000 salavat okuyan oteki cumaya varmadan beni gorur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir